Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Houpačka na Vaši zahradu

Určitě řada z vás čeká, že vám dnes představíme klasické zahradní houpačky. Ale my vám dnes chceme ukázat, že nejen houpačka vás může příjemně pohoupat. Nabídka zahradního nábytku to jsou také houpací ratanové křesla, nebo houpací sítě. A jejich výběr, či lépe řečeno nabídka je více než zajímavá. U houpacích sítí si pak troufáme říci, že poměr mezi kvalitou a cenou je na nábytku Aldo velmi příznivý. A i když tento sortiment nenabízíme, nejrůznějším tématům se v článcích věnujeme.

 

    

Pohodlné houpací sítě

Pro příjemné chvíle na vaši zahradě najdete na našem e-shopu v kategorii zahradní nábytek samozřejmě řadu pomocníků. Mezi takové pomocníky můžeme s jistotou zařadit také houpací sítě, u nás v tradiční německé kvalitě. Můžete si vybrat z několika různých provedení a designů. Pevná látka nabízí nosnost až 120 kg. Tradiční německá kvalita za více než příjemnou cenu prostřednictvím portálu nábytek Aldo.

Pakliže máte na své zahrádce prostor pro houpací síť, neváhejte si ji u nás zakoupit. Poskytne vám jedinečný prostor pro relaxaci. Doplnit ji můžete i zahradním slunečníkem, který u nás také naleznete. V našich moderních houpacích sítích se stane odpočinek nevídaným zážitkem.

Ratanová pohupovací křesla

V nabídce na nábytek Aldo také doplňky, které vám letní měsíce na vaši zahradě mohou velmi zpříjemnit. Samostatné křeslo představuje na našem e-shopu německý výrobce. Zahradní křeslo z eko ratanu, syntetické vlákno s tloušťkou 3 mm je odolné vůči všem povětrnostním vlivům. Křeslo (kromě podušky) může být ozdobou vaši zahrady po celý rok, tedy i v zimních měsících. V ceně křesla je stojan na jeho zavěšení a poduška různé barvy. 

 

Něco málo také k materiálu. Eko ratan je obměna technoratanu ale na vyšší úrovni a především s větší životností. Jde o syntetické vlákno, které je téměř k nerozeznání od přírodního ratanu (na rozdíl od technoratnu, který je z plastu). Eko ratan v sobě spojuje vlastnosti přírodního ratanu a technoratanu v té nejlepší podobě, jelikož odolnost vůči povětrnostním vlivům je daleko větší než u obou zmiňovaných materiálech. Zahradní nábytek stačí v případě potřeby umýt vlhkým hadříkem, houbičkou. Pokud je velmi znečištěn, pak můžete do teplé vody přidat trochu mýdla.

V zimním období určitě doporučujeme nábytek přikrýt nepromokavým materiálem, ale není nutné schovávat ze zahrady. Po celý rok může být zahradní nábytek na vaší zahradě (samozřejmě že neplatí pro podušky).