Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Holandské ložnice Manhattan na Aldu

Dnes vám představíme vyhledávané ložnice na našich stránkách nejen od holandského výrobce, ale i francouzského, kteří představují kvalitní zpracování za velmi dostupnou cenu. Moderní design a vysoká funkčnost to je nábytek těchto výrobců, kteří mají na našem portále již svou historii a našli si velkou oblibu u vás zákazníků. Ložnice nabízíme v různých variantách. A proč ložnice Manhattan? Jelikož design je inspirovaný právě New Yorkem. Všechny varianty jsou navíc velmi cenově dostupné díky dovozu a zastoupení naší společností Aldo nábytek na českém trhu.

Ložnice jako image interiéru

Ložnice je velmi důležitá, jelikož její správný výběr, a to především roštu a matrace, značně ovlivňuje jak si odpočineme. Asi budete souhlasit se známým příslovím: jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Ložnice jako sestava u nás na Aldu Vám vždy nabídne postel, noční stolek , komodu a šatní skříň. Ložnice jsou však vždy uvedeny bez matrace v ceně, kterou si každý vybírá dle toho, co mu pro zdravý spánek vyhovuje.

 

                                          

 


Ložnice sestavená ze samostatných dílů bývá výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicová sestava v našem e-shopu je v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování interiéru. Ložnicové sestavy na Aldu se skládají z postele, nočních stolků, komody a šatní skříně.

Rustikální ložnice mají stále své jméno

Rustikální postele V rustikálním designu patří postele k vyhledávaným nejen pro jejich krásu, ale také zdravotní nezávadnost. Kvalita, krása, vůně dřeva, dokonalá trvanlivost, to jen část z řady výhod rustikálních postelí. Vyberte si nádherné postele v rustikálním stylu v různých barvách, rozměrech a provedeních.

 

Ložnice Margaux white    Ložnice Margaux grey


Rustikální postele osloví příznivce klasického stylu, neměnného již několik desetiletí. Řadí se mezi luxusní a stylový nábytek, který neztrácí na hodnotě ani vzhledu po řadu desetiletí. Masivní rustikální postele mají speciální povrchovou úpravu, která dodává nádech starobylosti. Dřevo bývá dokonale vysušeno a navoskováno, je velmi Tvrdé a odolá vlhkosti, změnám teploty a jiným nepříznivým vlivům, velmi mále se také opotřebovává. Nábytek je nenáročný na údržbu.


Při výrobě je používaným materiálem kombinace lamina a MDF desek nebo také dřevo borovicové či dubové, jež se však vyznačuje vyšší cenou. Ke každé z našich postelí je dodáván rošt zdarma a můžete si vybrat z několika rozměrů. Rustikální postele jsou součástí sestav rustikálního nábytku, proto doporučujeme ve stejném designu pořídit i další díly nábytku. Rustikální postele si také můžete vybrat z několika nabízených rozměrů.