Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Funkční zrcadlo v bytě

Každý dnešní moderní byt poskytuje zrcadlovým plochám velký prostor. Fungují v něm nejen jako praktický doplněk, ale i jako desénový prvek. Zrcadlo pořizujeme nejčastěji do předsíní, koupelen, ložnic, ale dnes nejsou výjimkou i v obývacích, či dětských pokojích. Úkolem zrcadla je mnohem víc zdobit interiér než informovat o tom, jak nám to sluší!

Zrcadlo v koupelně

Koupelna je místnost, kde by zrcadlo rozhodně nikdy nemělo chybět! V prostoru koupelny dbáme především na jeho funkčnost, proto ho umístíme tak, aby se v nich spolehlivě viděl náš dvoumetrový teenager a na špičky si nemusela stoupat ani školou povinná dcera. Například koupelnový nábytek provence, který Vám představíme na první fotografii, nabízí elegantní provensálský design. Zrcadla můžete pověsit do libovolné výšky a vyjdete tak vstříc všem členům domácnosti. Světlý odstín akácie jako dřeva působí příjemně především v tmavých koupelnách. Moderní design zase vyhovuje malým interiérům, tedy sestava pro většinu zákazníků například panelákových bytů. Francouzský výrobce klade důraz na detail a kvalitu.

 

                                                                 

 

Zrcadlo v předsíni

I tady, podobně jako v koupelně by zrcadlo chybět nemělo! Zrcadlo v předsíni by mělo odrážet celou postavu. Tam totiž plní funkci přísného hlídače vašeho zevnějšku. Pamatujte na to, že v úzké předsíni se hodí zrcadlo umístit na širší stěnu zdi, na užší stěně by nám místnost ještě více prodloužilo. Předsíň na další fotografii s minimalistickým designem je právě ideální do malých interiérů předsíně. Kombinace barev světlého ořechu s bílým pololeskem patří mezi trendy odstíny. V tomto barevném provedení můžete na našich stránkách pořídit další a další díly pro možné rozšíření úložných prostor Vaší předsíně, jako například komody apod. nebo se vám více líbí rustikální design?

 

                                                     

 

Zrcadlo v ložnici

Současný design posílá na pomoc klasickým zrcadlům i další různé prvky, jako jsou třeba potisky. Ale nejčastěji zrcadlo v ložnici najdeme na šatní skříni, nebo toaletním stolku. Ty se všeobecně staly v posledním roce velmi populární jako způsob, kde umístit zrcadlo.

 

   

 

Malou ukázkou, jsme Vám dnes představili zrcadla v nejvíce využívaných prostorech bytu, Zrcadla dnes ale zdobí například komody, konferenční stolky, nebo různé toaletky. Je jen na Vás, kde si zrcadlo v bytě umístíte.