Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Funkce jídelního stolu

Kuchyně už opět neslouží jen pro obligátní vaření. To je obecně známý trend potvrzený nejen dispozičním řešením novostaveb, ale také skutečností, že i majitelé starších domů, kde izolace kuchyně od obytné části domu byla běžným standardem, se snaží tuto část domu přeměnit v obytnou místnost. Jídelní stoly, které vám na nábytku Aldo představujeme mají společných několik parametrů. Jídelní stoly všech designů pro vybavení kuchyní a jídelen.

Moderní jídelní stůl

V prvním případě lze ještě ve fázi projektu dostatečně dimenzovat prostor kuchyně tak, aby mohl pojmout i jídelní stůl, v případě druhém však musí nastoupit fantazie a představivost, které společně s nabídkou výrobců nábytku dají vzniknout chytrým řešením, jež umožní i malou kuchyňku pojmout jako alespoň částečně obytnou místnost. A propos, když jste byli malí, kde jste psávali domácí úkoly? Určitě si většina z nás vzpomíná na podvečery strávené nad slovními úlohami u kuchyňského stolu - pro případnou radu byl rodič vždy po ruce a s každou otázkou nebylo třeba běhat z dětského pokoje do kuchyně. I mladá maminka určitě ocení, bude-li mít při vaření svou ratolest vždy na dohled. I u malého stolku si může spokojeně malovat nebo hrát. A proto jídelní stůl a jídelní židle jistě patří k důležitým nákupům do naší domácnosti. Rodina je při stolování pohromadě a vytváří se tak silná společenská vazba. 

 

Jídelní stůl s úl. prostorem Be Alive    Jídelní stůl Dina  

Rozkládací jídelní stůl Kiona

Větší jídelní stůl zase poslouží jako ideální plocha pro i stolní hry. Kdo si vzpomíná na éru Dostihů a sázek, určitě potvrdí, že kromě podlahy to byl právě stůl, který se stával pomyslným závodištěm. A protože velkých deskových her přibývá a protože se jedná o činnost dětské duši (a nejen jí) určitě prospěšnější než sledování televize, neměl by "rodinný" stůl v domácnosti chybět. Jídelní stoly na nábytku Aldo, jsou vyrobeny z masivu, laminátové desky, ale také v kombinaci obou materiálů. Většina jídelních stolů je rozkládacích i na nadstandartní délku jídelní plochy. 

 

     

 

Jestli-že vás dnešní nabídka nábytku Aldo, zaujala, tak veškeré tyto i další segmenty najdete na našem e-shopu v kategorii jídelní sestavy. Přejeme vám u prostřeného jídelního stolu, strávené příjemné chvilky v kruhu rodinném.