Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský výrobce přináší novinky na náš portál

To, že francouzský výrobce nabízí nábytek, v té největší kvalitě, jste se již mnozí z vás mohli přesvědčit. Dnes vás představíme horké novinky z jeho nabídky a věříme, že vás opět zaujmou stejně, jako nás. Francouzský výrobce kromě vysoké kvality zaujme jak moderním, tak retro designem. Je jen a jen na vás, který styl je pro vás ten pravý.

Originální design

Jak můžete vidět na fotografii, nejen ložnice, ale celá kolekce, nabízí nábytek v moderním designu a jednoduché linii. Celá kolekce pochází z dílny společnosti Parisot. Zakladatel této kvalitní značky Jacques Parisot začal vyrábět nábytek ve Francii v roce 1936, který již tehdy kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Další výhodou kolekce je fakt, že si můžete vybrat z nabídky samostatných dílů tak, aby sestava odpovídala vašim potřebám a rozměrům místnosti. A to opravdu nebává velmi častá nabídka. A tak se nábytek bude velmi hezky vyjímat v tmavých interiérech s nedostatkem sluníčka.

 

    

 

Retro styl

Mnoho našich zákazníku, tento styl prostě milují! A věře, že jich není málo. Na našem portále se snažíme díky francouzskému výrobci stále retro nábytek rozšiřovat a proto jsme dnes do novinek zařadili další originální kousek nábytku v podobě psacího stolku. Psací stolek, nebo toaletka? To opravdu necháme jen a jen na vás. Originální design s praktickým využitím především pro ty z vás, kteří potřebují stůl pouze k občasnému využití. Pokud nechcete pořizovat klasický psací stůl, který by vám v interiéru zabíral zbytečně moc místa, tento retro návrh může být řešením.

 

                  

 

Francouzský výrobce pro docílení vysoké kvality zvolil kombinaci dvou materiálů a to dřevo buk v přírodním provedení, které použil pro konstrukci psacího stolu a laminátovou desku na psací plochu v bílém odstínu pro snadnou údržbu. A díky těmto použitým materiálům je stůl stabilní a pevný. A proč nás napadla druhá verze, jako toaletka? Hlavně pro to že nabízí velice originální řešení v podobě skříňky a tak vše, co schováte do její vnitřní části, můžete také v případě potřeby přiklopit deskou. Tak schováte to, co by neměla třeba návštěva vidět.

 

                                      

 

A tak sledujte na našem portále kategorii novinky o nábytku, kde můžete denně najít nové a nové výrobky.