Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský týden plný slev na nábytku Aldo

Pro naše zákazníky jsme si připravili francouzský týden plný slev na dětský nábytek. A pokud se jedná o francouzský týden, pak slevy na dětský nábytek se týkají kolekcí od francouzského výrobce. A věříme, že "francouzský týden" se setká s velkým ohlasem, jelikož dětský nábytek právě od tohoto výrobce patří k nejoblíbenějším. Mezi vůbec nejprodávanější patrové postele patří právě ty francouzské, stejně jako návrhy dětských pokojů jako takových. Co můžete pořídit v tomto týdnu za opravdu příjemnou cenu, o tom bude dnešní článek.

 

Patrové postele ve slevě

Mezi nejprodávanější patrové postele z celé ucelené nabídky se zařadily postele s místem na spaní až pro tři děti. Patrová postel s přistýlkou, jak se správně označuje tento design, je ideálním řešením velmi malého interiéru, kdy navíc jedna místnost musí sloužit až třem dětem, sourozencům v různém věku. Nejvíce místa máte šanci v malém dětském pokoji ušetřit právě pořízením patrové postele. A design, který představuje francouzský výrobce právě pro tento typ nábytku, je velmi důmyslný. Posuďte sami na příkladech dvou patrových postelí s možnosti přistýlky.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Pokud potřebujete jen dvě místa na spaní, můžete patrovou postel pořídit bez šuplíku, nebo šuplík můžete využít jako klasický úložný prostor. V každém případě šuplík není jedinou výhodou tohoto typu patrové postele. Jsou zde ještě odkládací police podél každého z lůžek, pod schůdky najdete také nemalé místo pro ukládání věcí a navíc schůdky jsou díky široké nášlapné ploše a zábradlí velmi bezpečné. Barevné výplně polic jsou variabilní a můžete odstín měnit dle toho, kterou stranou do interiéru výplň otočíte.

 

Jak jsme zmínili již v úvodu, patrové postele francouzského výrobce najdete v naší nabídce v širokém výběru. jsou nejrůznější varianty, které mají ale jeden společný cíl. Maximálně ušetřit místo v dětském pokoji. Jsou také patrové postele s nepravidelným rozmístěním lůžek. Tedy ne přesně nad sebou, ale třeba do pravého úhlu, nebo dolní lůžko je posunuto oproti hornímu. Tento způsob řešení, který si můžete před samotnou montáží postele zvolit, nabízí kolekce Ninety. Jedno lůžko či patrová postel nabízí dvě možné varianty sestavení. nebo časem můžete patrovou postel prostě změnit, aby jste pokoj nějak oživili.

 

Patrová postel Leo v industriálních odstínech   Patrová postel Stim

 

 

Multifunkční dětské postele ve slevě

I rodiče jednoho dítěte mohou při vybavování dětského pokoje řešit nedostatek místa. V takovém to případě se jeví jako ideální vyvýšené lůžko či multifunkční lůžko. O jaký typ dětské postele se vlastně jedná? Patrová postel pro jedno dítě nabízí samozřejmě jen jedno lůžko, které je však vyvýšené a v takto vzniklém prostoru pod ním lze umístit další řadu nábytku. Nejčastěji pak psací stůl či šatní skříň. A díky tomu, že psací stůl je umístěný pod lůžkem, nezabere vám další prostor v dětském pokoji.

 

Patrová postel Higher pro holku   Patrová postel Higher pro kluka

 

Druhou variantou je v podstatě také vyvýšené lůžko, ale už méně. Psací stůl je na vynutí z pod postele a lze ho umístit i zcela někam jinam v místnosti. Součástí dětské postele často bývá také komoda a police. Multifunkční dětská postel vyřeší nedostatek místa v dětském pokoji, který je určen jen pro jedno dítě. příjemné na těchto postelích je, že nabízí velké úložné prostory současně s místem na spaní za více než příznivou cenu. Nabídka multifunkčního designu je velmi široká a zájem o něj rok od roku stoupá. Proto se snažíme multifunkční design dětského nábytku pravidelně do naší nabídky zařazovat.

 

Dětský pokoj pro kluka či holku ve slevě

Do nabídky francouzského týdne jsme zařadili i dva návrhy dětského pokoje. Kolekce Biotiful určená holkám a kolekce dětského nábytku Sleep, určená klukům. Obě kolekce jsou velmi praktické a moderní a jejich pořizovací cena vás opravdu překvapí. Samozřejmě dětský pokoj pro holku jak jinak než v bílo růžovém provedení a dětský pokoj pro kluka v barevném spojení světlé akácie s bílou. Sestavy dětských pokojů nabízí vše, co by měl pokoj školáka či školačky mít. Dětská postel, komoda, psací stůl a šatní skříň.

 

               Dětská postel Sleep pro holku i kluka  Dětská postel Sleep s dekoracemi pro kluka

 

Věříme, že "francouzský týden" plný slev vás potěší a možná jsme se strefili právě do vašeho vkusu. A pokud vás nic neosloví, tak vězte, že na nábytku Aldo je každý týden jiný. Například minulý týden byl holandský a předminulý španělský. Na nábytku Aldo je každý den, každý týden nač se těšit.