Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský nábytek rovněž do kanceláří a pracoven

Francouzského výrobce Parisot, jsme si již v našich článcích představili snad od A až po Z. Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. A to trvá do dnes! Hlavně kvalita je prioritou tohoto výrobce. Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Zaměřuje se hlavně na dětský nábytek, který tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. My si dnes povíme něco o nábytku do kanceláří, který rovněž tento výrobce nabízí.

Pracovny a kancelářské sestavy

Ať už zařizujete kancelář, jako takovou, nebo jen pracovní kout v bytě, určitě si vyberete. Dnes vám představíme nábytek do obývacího pokoje, nebo kanceláře Sophia, který na našem portále nabízí ve třech různých odstínech. A to bílá, šedý ořech a dub. Pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro zařízení "domácí" pracovny a prostor ve vašem obývacím pokoji není velký, kolekce nábytku Sophia může být jedním z mnoha řešení. Francouzský výrobce nabízí velmi praktický design, kdy součástí obývací stěny je psací stůl s nadstavcem a led osvětlením. Psací stůl už nemusí být v obývacím pokoji vůbec rušivým prvkem, ba naopak, do sestavy nábytku příjemně ladí. Zařídíte tak obývací pokoj i kancelář v jednotném designu, navíc za více než příjemnou cenu.

 

                                  

 

Psací stoly

Psací stoly jsou již dnes neodmyslitelnou součástí vybavení kanceláří a také našich domácností. Standartním vybavením jsou dnes již pojezdy na klávesnici. Společným jmenovatelem pak je skutečnost, že psací stoly na našem portále dodržují doporučenou výšku psací plochy. Především ale chceme zmínit opravdu velmi praktické, mnohdy až multifunkční řešení jejich návrhů. Francouzský výrobce představuje multifunkční design pro psací stůl Iron, který v případě potřeby, nebo dle vašeho aktuálního rozhodnutí, můžete sestavit i jako rohovou variantu. Ke kterému designu psacího stolu se přikloníte záleží jen na vás. Nebo třeba když se váš interiér změní, po nějaké době můžete změnit design stolu. Velmi se nám líbí také řešení úložných prostorů, kdy po pravé straně vedle praktické skříňky je umístěný praktický box. Psací stůl nabízí i velkou pracovní plochu.

 

Kolekce kancelářského nábytku Start Up   Netradiční psací stůl Shadow

 

Úložné prostory v podobě kontejnerů

Nedílnou součástí vybavení interiéru každé kanceláře jsou komody, nebo kontejnery v nejrůznějších provedeních a samozřejmě odstínech. Nábytek do kanceláře v podobě komody se zásuvkami je moderní, velmi praktický a cenově více než dostupný. Francouzský výrobce přichází s nabídkou zásuvkového kontejneru Start Up ve třech dostupných odstínech. Velmi praktická je zde i možnost uzamčení zásuvek a snadná údržba. Vnitřní uspořádání zásuvek má systém pro zavěšení dokumentů, typický pořadač. Nabídka kancelářského nábytku je široká a tak si můžete pořídit ve stejném odstínu i psací stůl, klasickou komodu, nebo regál. Zkrátka nabízí se tady možnost vybavení celé kanceláře, velmi snadným způsobem.

Kolekce nábytku Start Up

 

Jak vidíte, francouzský výrobce nabízí nábytek opravdu do všech interiéru. Pokud vás nábytek zaujal a chtěli by jste se podívat na jiné návrhy, máte možnost na našem portále v kategorii kanceláří.