Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský nábytek do studentského pokoje

Nabídka nábytku pro dospívající děti, tedy studenty, je díky francouzskému výrobci velmi široká. U návrhů nábytku do studentského pokoje výrobce upouští od sytých barev jako růžová, oranžová nebo modrá a soustředí se na bílou, černou, nebo přírodní odstín. Také je nábytek celkově více seriózní a zaměřen především svými funkcemi na potřeby studia. Co vše Vám můžeme na našich stránkách v kategorii studentské pokoje nabídnout, se dozvíte v dnešním článku.

 

Postel Tonight akácie    Postel Tonight white

 

Studentský pokoj - jednoduché ale funkční řešení

Při návrhu studentského pokoje se designéři zaměřují také na vkus již dospívajících dětí. Jen těžko se bude dospívající člověk, ať už mladá slečna, nebo mladý muž, cítit dobře mezi nábytkem, který jako dekor nabízí dětské pohádkové bytosti. Proto, pokud nechcete příliš utrácet za změnu dětského pokoje, i ranném věku je lépe pořídit neutrální design, s kterým bude vaše ratolest moci vyrůstat i na střední škole. Je lépe měnit například pouze bytové doplňky a plakáty s rumcajsem, nebo krtečkem vyměnit za motorky, fotbalisty, či decentní obrazy se zaměřením vašeho dítěte.

 

                                              Ideální pokoj pro studenta chlapce Arthur

 

Tato forma je dostupnější, než měnit celý pokoj. Ale to jsme odbočili. Pokud patříte k těm rodičům, kteří potřebují vyměnit dětský pokoj za studentský, zkuste zvážit také praktické hledisko toho, že vaše byť i velké dítě, Vás přeci jen dříve, či později opustí. Je dobré zařizovat studentský pokoj s ohledem na skutečnost, co s daným nábytkem, když zůstanete sami, bez dětí. A je lépe vybírat takový studentský pokoj, který i vám zůstane k užitku. Jak tedy správně studentský pokoj zařídit?

 

                                                                       Studentský pokoj pro dvě děti Ocean clay

 

V každém případě by ve studentském pokoji měla být postel, která nemá menší rozměry pro matraci jak 90x200 cm. velmi oblíbené se stává pořizování postelí pro dospívající děti 120x200 cm, nebo 140x200 cm, ne každý z rodičů má však dostatek prostoru pro takovou velikost postele. Dalším důležitým dílem nábytku je samozřejmě psací stůl. S přibývajícím věkem, jak jistě všichni rodiče vědí, přibývá také učení a je třeba tento fakt vnímat dostatečně velkým psacím stolem. Také úložných prostorů je třeba více. Často se v nabídce studentských pokojů setkáváme s třídveřovými šatními skříněmi, většími komodami apod. Zkrátka větší dítě potřebuje více místa na všechno.

 

Postel Travel    

 

Velmi praktické je také pořízení postele s úložnými prostory. Ať už v podobě šuplíků, či odkládacích polic. Často také pro dospívající děti pořizujeme postele s možností dalšího spaní v podobě výsuvného šuplíku, pro případné kamarádské návštěvy. Šuplík můžeme zase kdykoliv schovat a prostor v pokoji je opět volný. Na našich fotografiích jsme vám představili pokoje, které jsou souhrnem studentských pokojů a designu, který se najčastěji pořizuje. Na našich stránkách si jistě vybere každý.