Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský design obývacího pokoje

Nábytek, z dílny francouzského výrobce, či jeho samostatné díly na výběr, ať už na sestavení obývacího pokoje, či jídelny, nabízí velmi moderní design. Pokud máte to štěstí a jste majiteli velkometrážního bytu, máte výhodu v tom, že můžete spojit otevřený prostor obývacího pokoje s jídelnou, což je v dnešní době nejen moderní, ale má to i své výhody. A právě francouzský výrobce, nabízí samostatné díly nábytku a je jen na Vás, jak interiér Vašeho obývacího pokoje bude vypadat.

 

                                                           

 

 

Neobvyklý odstín

Jako první si dovolíme Vám představit kolekci, která Vás na první pohled zaujme především svou přírodní barvou. Materiálem je mdf deska, která je odýhována a dýha je vyrobena z dřeva kaštanu. Nejedná se tedy o papírovou fólii, jak se mnohdy na našem trhu setkáváme. Výhodou této kolekce je nabídka samostatných dílů, která Vám umožňuje nákup dílů nábytku, které potřebujete. Na přiložených fotografiích vidíte pouhé návrhy, ale vybrat si můžete mezi jídelními stoly a komod.

 

                                                         

 

Přírodní odstín může mít mnoho podob

Velmi široký výběr jednotlivých dílů nábytku, nabízí kolekce v přírodním odstínu. Tato kolekce nabízí komodu, knihovnu, obě knihovny nabízejí stejný rozměr, tv. stolík, police (nad tv. stolíkem), konferenční stolek a jídelní stůl. Celkově působí design této kolekce velmi moderně, včetně zvoleného odstínu francouzským výrobcem. Za zmínku stojí rovněž cena, která jistě patří k velmi dostupným, pro každého zákazníka.

 

                            

     

 Příjemné prožití vánočních svátku, Vám přeje kolektiv pracovníků nábytku Alda.