Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský design koupelen

Nábytek Aldo, nedávno zařadil do své nabídky i koupelnový nábytek. Hlavní důvod, který nás pro zařazení koupelnového nábytku na náš portál byl hlavně ten, že náš přední francouzský i německý výrobce má ve své nabídce vysoce kvalitní a moderní koupelny. Liší se od jiných výrobců hlavně ojedinělým designem, ať už pro malé, či velké koupelny.

Malý interiér koupelny musí být zařízený prakticky

Koupelnový nábytek na první fotografii je opravdu vhodný do malých panelákových koupelen. I přes jeho malé rozměry ho francouzský výrobce, zvolil tak, aby splnil potřeby majitelů malých bytů. Do sestavy koupelnového nábytku patří skříňka pod umyvadlo, zrcadlo a pozor, v ceně je rovněž vlastní umyvadlo. Ve skříňce pod umyvadlem je jedna police. Velmi příjemná, můžeme říci netradiční barva a to spojení bílé s barvou, kterou výrobce nazval structured cosmic wood. Pro ty z Vás, kteří jsou milovníky sice moderního nábytku do koupelny, ale v přírodním odstínu, bez vysokých lesků, máme další koupelnovou sestavu. Světlý odstín akácie jako dřeva působí příjemně především v tmavých koupelnách. Moderní design zase vyhovuje malým interiérům, tedy sestava pro většinu zákazníků právě panelákových bytů.

 

      

 

Vychytávky do vaší koupelny

Odkládací stolek, u kterého výrobce myslel opravdu na vše. Odkládací stolek z příjemného bambusového dřeva, který rovněž evokuje relax a komfort. Odkládací stolek může být také pro někoho velmi příjemným, originálním dárkem. A pokud patříte k vyznavačům odpočinku v koupelně, rozhodně stolek využijete. Na druhé fotografii představujeme způsob, jak maximálně využít prostor v koupelně.

 

   

 

 

Všechny koupelnové sestavy, které jsme Vám představili a mnoho dalších na našem portále nábytku Aldo, jsme zařadili do kategorie koupelnový nábytek. Věříme, že Vás francouzský nábytek do koupelny zaujal stejně, jako nás a že si určitě každý z Vás vybere ten pravý!