Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzské stolování

Snad nejhezčí nabídku nábytku pro vybavení jídelny přináší na naše stránky nábytek Aldo francouzští výrobci. Možná právě proto, že Francie již po několik staletí známá svým "požitkem pro jídlo" a tak příjemné stolování je jen logickým vyústěním. Jídelny francouzských výrobců to jsou návrhy celých sestav vhodných pro vybavení jedné místnosti, nebo nabídka samostatných dílů jídelních židlí a stolů pro případ, že zařizujete jídelní kout třeba v obývacím pokoji. A pro opravdové gurmány jsme připravili kategorii luxusní kuchyně a jídelny, nebo rustikální nábytek, kde najdete nádherné návrhy jídelních sestav v romantickém, tak trochu starodávném designu. Myslíme si, že pro každého zde máme něco.

 

    

 

Moderní nábytek do jídelny

Pokud upřednostňujete moderní design pro vybavení vaší jídelny, můžete samozřejmě vybírat hned z několika výrobních materiálů. Francouzský výrobce pro moderní nábytek používá vesměs desku laminátu s tloušťkou od 18 do 25 mm, která je zakončená abs hranou, nebo jinak zafixována. Dalšími materiály jsou pak mdf deska, která je o maličko kvalitnější než laminát a v neposlední řadě masiv, především pak dřeva dub. Ano, i moderní design používá materiálu jako jsou nejrůznější dřeviny. Příkladem spojení tradičního materiálu dřeva dub a moderního designu může být kolekce nábytku do jídelny a obývacího pokoje Adam. Zde se pak nabízí vybavení jídelního koutu v identickém designu jako bude váš obývací pokoj. Mimochodem v dnešní době velmi časté řešení. A nabídka pro spojení jídelny s obývákem je velmi široká.

 

                                   

 

 

Rustikální, nebo industriální nábytek do jídelny?

Rustikální nábytek, pokud je pořizován, tak právě do interiéru jídelny nejčastěji. Stolování v příjemném prostředí, které dokáže vykouzlit snad právě jen rustikální designu, má zcela určitě něco do sebe. Je třeba si však za náročnou výrobu a do detailů propracovaný design si připlatit. Ale i zde výrobce pamatoval na cenově dostupnější rustikální nábytek, ten je nejčastěji z lamina a mdf desky. Klasikou právě pro tuto kategorii je materiál nejrůznějších typů masivů. Francouzský výrobce nejčastěji pro rustikální nábytek do jídelny volí sněhově bílou povrchovou úpravu.

 

                                                 

 

 

Stolování nejen po francouzsku

V naší nabídce najdete řadu velmi krásných designů pro vybavení jídelny také od německého, nebo dánského výrobce. A v nejbližší době si představíme možnosti také těchto výrobců, jejichž design je zcela určitě jiný a to je dobře. Každý tak může najít do jídelny to své.