Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzské rozkládací postýlky

Nejen ohromující design a pověstnou kvalitu, ale především maximální funkčnost, nabízí v novinkách na našem portále, francouzský výrobce. Dnes vám představíme dětské postýlky, které vám ušetří nejen značnou část finančních nákladů, ale také starosti, kam s dětskou postýlkou, až jejím rozměrům miminko odroste. Jak je to možné? Protože dětskou postýlku, později rozložíte na klasickou postel!

 

     

 

Multifunkčnost dětských postýlek je možná

Dětská postýlka, musí být především kvalitní a bezpečná! O kvalitě dětských postýlek, francouzského výrobce, které vám dnes představíme, nemusíte mít žádné pochybnosti, protože mají jakostní značky podložené navíc certifikáty. Za zmínku stojí rovněž materiál, kterým je velmi kvalitní mdf deska a také zakončení desek a to pomocí ABS hran. Designy dětských postýlek, které vám dnes představíme, přinášejí nejen řešení pro miminka, ale také rodiče, především maminky, které mohou mít vše hezky při ruce. A to vše nabízí dětská postýlka Malin, na první fotografii, která ve složeném stavu nabízí také odkládací police, skříňku a přebalovací pult. Jednoduchou demontáží postýlky pak získáte klasickou postel a samostatnou komodu, teda nábytek pro školáka i studenta. Jak originálně může tato postýlka vypadat po rozložení, vám nejvíce napoví přiložené fotografie. Jak jsme se již zmínili, multifunkční designy vám ušetří spousty peněz, ale rovněž starostí. S dětskou postýlkou Oxygene, na druhé fotografii, již také nebudete muset řešit otázku kam s ní, až dítě jejím rozměrům odroste. Žádné aukce, známí a jiné krkolomné varianty, na kterých každý z nás v daný moment jen ztrácí. Dětské postýlky se nezbavujte, neprodávejte ji pod cenu. Jednoduše ji jen přeměňte na dětský pokoj. A to se vším všudy, jelikož demontáží postýlky získáte klasickou postel, noční stolek, psací stůl a dva regály. 

 

     

 

 

Něco málo o francouzském výrobci

Gautier

Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.
Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost