Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzské produkty "nejen" na talíři

Patříte mezi spoustu těch, které francouzská kultura, umění, nebo gurmánství oslovila? Francie jako země se staletou historií ovlivňuje již od středověku celou Evropu. Podle Francie se také ubírá móda, spousty známých designérů pochází právě z této země, stejně jako spousty oblíbených, prestižních parfémů. No a v neposlední řadě víno a jídlo, to je pro mnohé z nás vrchol gurmánství, samozřejmě v dobrém slova smyslu.

 

Nábytek z Francie nabízí moderní design

 

Náš pracovní tým na Nábytku Aldo je vyznavačem francouzského designu. Proto převážná část z naší nabídky nábytku, je právě od francouzských výrobců. Ano, málokdo ví, že Francie jako země patří také k velkým vývozcům nábytku. A stejně jako v jiných oblastech, jsou i francouzští výrobci prostě jedineční. Design zcela odlišný, než jaký na českém trhu běžně vídáme, proto jsme rádi, že právě společnost Nábytek Aldo má tu čest výrobce francouzského, moderního i stylového designu zastupovat. Nejlépe je začít článek o francouzském nábytku fotografiemi, jako malou ochutnávkou toho, co vše u nás v kategorii nábytku najdete.

 

Dětská postel Tobo     Patrová postel Bibliobed

 

Dětský pokoj ve francouzském stylu

Nabídka nábytku pro děti se například od polského liší zejména svou barevností a velkou funkčností. Nebudeme ani hovořit o kvalitě, ta je zcela někde jinde. Francouzský výrobce má ve své nabídce celou řadu multifunkčních postelí, jak můžete vidět na naší fotografii, ale také fashion vychytávek pro malé slečny, jako třeba toaletní stolky, či netradiční velké kufry na kolečkách, sloužící jako malé šatní skříně. Ano, největší rozdíl zde vidíme především v myšlence, nápadu. S nábytkem z Francie budete prostě "jiní" a originální. Nabídku nábytku pro děti jsme rozdělili do několika podkategorií, mezi nimiž ty hlavní, které představují celé sestavy jsou dětské pokoje pro holku, pro kluka, ale také pro ty nejmenší, pro miminka, nebo již více decentní, tedy méně barevné, studentské pokoje. Všechny díly ze sestav dětských pokojů můžete samozřejmě pořídit také samostatně. Jistě kategorie dětského nábytku stojí za vzhlédnutí alespoň pro vaší inspiraci.

 

                                                    Multifunkční postel Kurt pro kluka

 

Nábytek z Francie pro "dospělé"

Opět nabídka nábytku ve velmi širokém výběru, od ložnickuchyní až po pracovny, či rustikální nábytek s nádechem francouzské riviéry a venkova. Design a zase design, je to, co Vás upoutá na první pohled. Vybírat můžete stylový nábytek, ale také nábytek dle nejnovějších trendů módy ve světě bydlení. Povrchové úpravy od voskovaného nábytku až po nábytek ve vysokém lesku. Materiály rovněž na výběr. Můžete pořídit sestavy nábytku z masivu, převážně u rustikálu, ale také z mdf desky, lamina apod.

 

Kancelářský nábytek Start up     Ložnice Aalborg black

 

Nabídku nábytku ve vysoké kvalitě jsme závěrem letošního roku také rozšířili o nábytek z Dánska, který nabízí jako materiály pro jeho výrobu dřevo. A ne ledajaké dřevo, ale teak, nebo mahagon. Nábytek z Dánska s certifikátem vysoké kvality vás osloví svým stylem a romantickým designem. Na nábytku Aldo je opravdu z čeho vybírat.