Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzské desénové dětské pokoje

Dětský nábytek v posledních letech zaznamenal v designu velkou změnu, jako všechen nábytek do našich domovů. Dnes Vám představíme nadčasové designové dětské pokoje, jak pro miminka, tak pro děti školou povinné, které na našem portále nabízí francouzský výrobce, pod jakostní značkou Gami. Všechny tyto dětské pokoje, vysoké kvality, na našem portále nábytku Aldo najdete s označením "Gaut".

Pokoj pro miminka

Snad všichni rodiče, při zařizování dětského pokoje pro miminko, si přejí hlavně to, aby nábytek byl bezpečný, kvalitní a praktický, při dennodenní péči o miminko. Dnešní doba přináší stále nové designy v oblasti dětského nábytku a není tomu ani jinak, u nábytku pro miminka. Není tomu tak dlouho, kdy rodiče pořídili dětskou postýlku, kterou dali do své ložnice a dětský pokoj zařizovali, až v pozdější době. Dnes se hlavně maminky dívají na to, aby při péči o miminko, měly co nejvíce usnadněnou práci. Co tomu může dopomáhat? Samozřejmě, že tím nejdůležitějším v dětském pokoji je bezesporu dětská postýlka, ale pořízením nábytku, jako je přebalovací pult, si opravdu při dennodenní péči o miminko velmi usnadníme práci. Dětský pokoj, který Vám dnes představíme, tyto nepostradatelné kusy nábytku nabízí a najdete zde i šatní skříň s policemi a šatní tyčí. Všechny díly nábytku mají zakončení pomocí ABS hran, na žádném z dílů nábytku nenajdete ostrý roh a v neposlední řadě, kolekce dětských pokojů pro miminko jsou certifikovány. A to na kvalitu výroby, bezpečnost pro dítě a zdravotní nezávadnost. Kombinace přírodního odstínu dubu s bílou barvou je velice příjemná a nabízí možnost zařízení pokoje, jak pro holčičky, tak pro chlapečky.

 

     

 

Pokoj pro školáky i studenty

Když naše dítko začíná plnit povinnou školní docházku, měl by interiér dětského pokoje, změnit svou tvář. Klasická velikost postele, je snad už v šesti letech v dětském pokoji samozřejmostí, ale co by v pokoji nemělo určitě chybět, je psací stůl. Mnoho rodičů nepovažují za nutnost, psací stůl svému dítěti pořídit a tvrdí, že dítě si může úkoly napsat například u kuchyňského stolu. Nevěřte tomu! Každé dítě, by se mělo naučit od útlého věku tomu, že má své povinnosti a řád. Dětský psací stůl a kvalitní dětská židle dbá i na zdravý vývoj Vašeho dítěte. Studentský pokoj, ze stejnojmenné kolekce, nabízí nábytek na díly, takže to, jak bude Váš interiér dětského pokoje vypadat ve finální podobě, záleží jen a jen na Vás. K psacímu stolu můžete svému dítěti zakoupit ať už regál, či knihovnu na ukládání svých potřeb. Vybrat si můžete rovněž ze dvou druhů šatních skříni, komod a v neposlední řadě, nabízí kolekce Fabric a Biotiful velmi praktickou zásuvku pod postel na uschování ložního prádla. Design, který kolekce Jimi nabízí v odstínu dub-šedý, je opravdu velice kvalitní a elegantní.

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Biotiful

 

Dnes jsme si dovolili, Vám nabídnout, finančně náročnější designový dětský nábytek, který Vám však může nabídnout mnohé. Překvapivé designy, nápady, které na náš trh prostřednictvím Aldo nábytek, přináší francouzský výrobce pod značkou Gami.