Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzská rustikální kolekce Silene

Francouzský nábytek se na našem portále Nábytek Aldo, stává stále více oblíbený, pro svou kvalitu a originalitu. Jinak tomu není i v kategorii rustikálního nábytku! Francouzský rustikální nábytek se hodí do všech interiéru bytu, ať do ložnice, nebo obývacího pokoje. Velmi originální a nejčastěji používaný je rustikální nábytek v kuchyni, či jídelně. Dnes Vám představíme některé segmenty z nové kolekce Margaux, která nadchne všechny milovníky tohoto nábytku a kolekce, která je určena do ložnice.

   

Nabídka francouzského výrobce rustikálního nábytku v kolekci Margaus je velmi flexibilní a danými díly můžete vybavit ložnici velmi malých rozměrů, ale také ložnici velkou, prostornou. Rustikální design díky francouzskému výrobce s provensálskými prvky je oblíbeným řešením a velmi trendy. Výrobce také zvolil nejoblíbenější, sněhově bílý odstín pro tento typ designu.

Nábytek také ve vysoké kvalitě, která je dána i tloušťkou materiálů mdf desky a laminátu dosahující tloušťky až 30 mm. Vybírat můžete ze tří typů a rozměrů šatních skříní, na výběr dva rozměry místa na spaní postele, nebo dva rozměry komod. Nechybí ani noční stolek, zkrátka vše pro vybavení vaší ložnice. Nábytek nepostrádá ani tradiční, stylové úchytky, které k rustikálnímu designu rozhodně patří. 

 

                                           

 

Jelikož autorem designu je francouzský výrobce, znatelně poznáte v designu vliv provensálských prvků. O to víc je celá kolekce rustikálního nábytku Margaux elegantnější a své dělá samozřejmě také světle šedý odstín, který patří pro rustikální design k netradičním. Zda vám vyhovuje rovněž vnitřní uspořádání skříně nejlépe posoudíte na ilustrační fotografii. Tak jak můžete rovněž posoudit na jednom z návrhů vybavení či sestavení ložnice tímto nábytkem, zda je kolekce Margaux ta pravá pro váš interiér. nabídka je velmi široká a tak možností pro vybavení interiéru existuje celá řada. Nábytek je velmi kvalitní především díky tloušťce materiálů mdf deska a laminátu, která dosahuje až 30 mm. Dodání v dílech s nutností montáže, u skříně doporučujeme sestavovat ve dvou osobách.