Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francouzská elegance do pokoje dívky

Tradiční francouzská elegance pro dospívající dívku co má svůj osobitý styl, to je ideální volba, jak jí zařídit nádherné království. A pokud hledáte inspiraci a opravdu originální design, který má co nabídnout, v dnešním povídání se dozvíte, co je v dnešní době již možné. Designy se rozhodně rok od roku více a více zdokonalují a designéři se předhánějí s originálními nápady a z toho my, jako rodiče dospívající dívky můžeme jen vytěžit. Dnes vám představíme dva odlišné návrhy dívčího pokoje, které ale v sobě rozhodně skrývají mnoho tajuplného a fantazie vaší holčičky bude v takovém elegantním pokoji nekonečná a tvůrčí. 

Střídmá francouzská elegance pro dívku školačku

V každém věku mají nejen dívky, ale i chlapci, zcela odlišné zájmy. Proto vždy, jako prodejci nábytku s dlouholetou tradicí i na českém trhu doporučujeme, zařizovat dětský pokoj s ohledem také na to, že dítě roste a mění se. Příliš dětský nábytek se rychle okouká a v době kdy dívka se stane "náctiletou", spíše se bude za příliš "princeznovský pokojíček před kamarádkami stydět. A proto je lépe vsadit na eleganci, která poroste spolu s dívkou, stačí jen adekvátně k věku třeba měnit nějaké dekorace, drobnosti, detaily, nebo třeba povlečení na postel.

 

                                                 Nábytek do dětského pokoje dívky - kolekce Biotiful

 

Jak ale zařídit stylově dívčí pokoj tak, aby jste nemuseli každých pět let interiér měnit? Důležitá je správná volba odstínu a správná velikost postele. Pro školačku, ale poté i dospívající dívku je ideální pořídit lůžko pro matraci o velikosti 100x200 cm, nebo pokud máte dostatek prostoru i velikost 120x200 cm. Taková postel je ideální i pro dívku školního věku, ale i pro dívku již dospívající, která studuje na střední škole. A jako prodejci, souhlasíme s trendy záležitostí posledních dvou let, že šedá v různých odstínech elegantní rozhodně je a velmi se dobře spojuje s kombinací s růžovou.

A jednoduchý tip, čím větší dívka, tím méně růžových dekorací. Pokoj se neustále bude měnit a přizpůsobovat, ale to podstatné využijete po řadu let, až do momentu, kdy vaše princezna rodinné hnízdo opustí do vlastního. A nezapomeňte, že na detailech a skladně nábytku také velmi záleží. Každá dívka potřebuje dostatek soukromého prostoru, tedy pokud můžeme i zde poradit, do pokoje dívky rozhodně patří větší šatní skříň.

 

                                                                                 Toaletní stolek v minimalistickém designu PimpateToaletní stolek v minimalistickém designu PimpateToaletní stolek v minimalistickém designu PimpateToaletní stolek v minimalistickém designu PimpateDětská postel Snoop, psací stůl Infinity Toaletní stolek v minimalistickém designu Pimpate

 

A šatní skříň z kolekce Houses? Té neodolá žádná dívka, je jedním slovem originální. Spojení fresek, šedé a růžové barvy, námět módy, to přeci každou dívku zajímá. Pokud vaší holčičce pořídíte či sestavíte dětský pokoj z této kolekce, nemůžete šlápnou vedle. Ale vás jako rodiče potěší také velmi vysoká kvalita, která je dána sílou, tloušťkou materiálu, povrchovou úpravou lakem v několika vrstvách, ale také materiál mdf desky patří k těm odolnějším. Příjemné je také to, že si můžete vybrat z široké nabídky samostatných segmentů a tak lze tuto kolekci využít jak pro menší, tak větší pokojíček.

Kolekce nábytku Houses je elegantní, ale více střídmý. Růžová je jen pro doplnění designu, převládají rovněž minimalistické linie, nábytek tak poslouží i k účelům vybavení třeba pokoje panelákového typu. Ale pokud máte to štěstí a jste majiteli třeba rodinného domečku, nebo většího bytu, třeba vás více osloví další kolekce nábytku.

 

Elegantní nábytek do dívčího pokoje jako z dávné doby

Jestli můžeme představit opravdu, nebo o některé z kolekcí říct, že je nejvíce netradiční a originální, tak je to kolekce Papatya. Secesní prvky, obloučky, polstrování, ale i detaily na nábytku či úchytky, to vše je jako přeneseno do pokoje vaší princezny z francouzského, královského dvora. A ano, inspirace tohoto designéra pochází právě z francouzského dvora a to za doby vládnutí krále Ludvíka XVI. Pokud vaše dívka, holčička je velká romantická duše a miluje od malička tématiku princezen, tomuto návrhu neodolá.

 

                                                                                  Studentský pokoj pro holku Alika

 

Možná, pro mnohé z vás je to až příliš? Ano, ale zase pro jiné přesně to, co pro svou holčičku hledají. Elegance a luxus jdou ruku v ruce s kvalitou. Spojení bílé a sytě růžové, které je snad tím nejčastějším spojením či volbou při zařizování interiéru dívky. Pokud zvažujete pořízení secesního, originálního nábytku, pak vězte, že kromě designu tato kolekce pamatuje také na praktické využití. Nechybí dostatečně velký psací stůl s nádstavcem pro školačku, ale i dospívající dívku, rovněž postel nabízí rozměr místa na spaní o velikosti 120x200 cm, regál na knížky a školní potřeby, komoda se zrcadlem, kterou lze využít i jako praktického toaletního stolku, zkrátka nic pro dokonalé vybavení dětského pokoje, potažmo studentského pokoje dívky nechybí.

 

                                                                                                    Dětská postel se skluzavkou Tobo

 

Dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje, studentského pokoje. Dívky tento design milují a tak vy jako rodiče vašim dívkám, ale samozřejmě při zařizování pokoje pro chlapce rovněž, naslouchejte. Nesnažte si jim za každou cenu vnutit ten váš design, protože volba vašeho dítěte se vám nezdá či nelíbí. Jde přece o spokojenost našich dětí a když jsou spokojené děti, jsme pak spokojení jako rodiče i my.