Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Flexibilní výběr kancelářského nábytku

V dnešní době, se čím více, častěji stává, že mnozí z nás pracuji z domu a k tomu samozřejmě potřebují vybavení domácí kanceláře. Některým z Vás, stačí jen psací stůl, ale mnoho zákazníků má požadavky větší, například na ukládání šanonů, či jiných věcí si přeji i nějaké regály, či jiný kancelářský nábytek. A proto na našem portále zařazujeme, tak zvaný flexibilní nábytek, což znamená, že každý z Vás si může vybrat to, co opravdu potřebuje.

Kolekce Rox na doma i do komerčního prostoru

Ucelený návrhy pro vybavení kanceláře tak, aby jste nemuseli nic hledat, pokud vám tedy tato sestava vyhovuje. V ceně sestavy je praktický rohový psací stůl a čtyři komody, vše z kolekce Rox od španělského výrobce. Bílý odstín v lesku v kombinaci se světlou imitací dřeva dub v tradičním skandinávském provedení. Bílé lesky jsou všeobecně velmi oblíbené pro vybavení kanceláří a také pracovny v domácím prostředí.

    

Samozřejmě, že i psací stůl i komodu, třeba jen jednu, lze pořídit také samostatně. Nebo vám bude spíše vyhovovat jiný počet komod, nebo místo komod regál, vše k dispozici v naší nabídce kancelářského nábytku. Kvalitní a cenově dostupná řešení od španělského výrobce patří na našich stránkách k těm nejoblíbenějším.

 

Kolekce kancelářského nábytku Rox, zaostřeno na psací stůl

Design, který nám dává smysl a vám přinese vysoký komfort při práci. Psací stůl v rohové variantě, psací stůl dle zásad ergonomie, kdy při práci budete mít vše po ruce. Kdy vaše práce bude s tímto psacím stolem lépe uspořádána. Psací stůl lze sestavit na levou i pravou stranu, není třeba orientaci rohu objednávat předem, stačí se rozhodnout až při samotné montáži. Psací stůl lze sestavit rovněž do jedné přímky, ne jako rohovou variantu.

Psací stůl Rox white      

Psací stůl exkluzivně na našich stránkách z nabídky španělského designu v oblíbeném skandinávském spojení odstínů bílého lesku s imitací světlého dřeva dub. Pohodlí je základním stavebním kamenem pro úspěšnou práci, pro chuť strávit u počítače mnoho hodin. A pro ještě větší pohodlí a nádherný jednotný design doporučujeme komodu z kolekce Rox v identickém odstínu oblíbeného bílého lesku.