0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Fialový dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00260-2015
3 518 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Dětský nábytek v sestavě pro malé slečny v oblíbeném odstínu

Největší rozdíl při zařizování interiéru pro holku, nebo pro kluka je ve volbě odstínů. Do dětského pokoje pro holku bezkonkurenčně nejvíce pořizujeme růžový a fialový odstín a v obou těchto odstínech můžete od dánského výrobce pořídit praktickou sestavu dětského nábytku. Sestava v ceně nabízí stolek a dvě židličky v příjemném fialovém provedení. Díky nabídce dalších odstínů můžete mít i sestavu růžový stolek a fialové židličky, nebo růžové židličky a fialový stolek. V nabídce jsou však i jiné odstíny, kombinací je tak celá řada. Pokud se rozhodnete pro fialový odstín jako u sestavy, kterou nabízíme nyní, pak ve stejném provedení pořídíte ještě dětskou postel, nebo praktický kontejner na pojezdech. Dětský pokoj vaší malé holčičky získá zcela nový náboj. Svět dětí má být veselý a pestrobarevný a s nabídkou nábytku z masivu dánského výrobce tuto možnost zcela bezpochyby máte. K židlím najdete široký výběr látkových sedáků v kategorii dětských dekorací.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Sedák Fairytale na dětskou židli 36-1016-LR

Sedák Fairytale na dětskou židli 36-1016-LR

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
316 Kč
Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
973 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.