Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní, moderní rustikální nábytek

V době prázdnin mnoho z nás vyráží na chalupy, či chaty a kocháme se mnohdy nad starým nábytkem našich předků. Starý rustikální nábytek opravdu vydržel po mnoha desetiletí, ale byl vlastně vždy tak nějak ve stejném designu a barvě dřeva. Dnešní rustikální nábytek je opravdu velmi elegantní, praktický a proto si ho můžete pořídit nejen na starou chalupu, ale i do bytu. Z jednotlivých dílů v naší nabídce můžete vytvořit sestavu ložnice, jídelny, pracovny, dětského pokoje a při větší fantazii také předsíně. Mezi nejvyhledávanější se zařadily díly pro vybavení kuchyně a jídelny. Materiálem je borovice a dubové dřevo a co nás nejvíce překvapí, je i bílá barva.

Stylové návrhy rustikálních jídelen z masivu

Rustikální jídelna z masivu značky Nova Solo, kterou vám představíme jako první, od německého výrobce je velmi elegantní a líbí se nám také propojení dvou kontrastních odstínů. Transparentní bílá, která zachovává viditelnou strukturu dřeva a hnědá, která dodává nábytku příjemný efekt. I když se jedná o návrh jídelny v rustikálním designu, rozhodně výrobce nešetřil moderními prvky. Nechybí možnost rozložení jídelního stolu a to velmi snadným způsobem, linie nábytku jsou jednoduché, nabízí se tak využití i v malých interiérech. 

 

     

 

Obývací pokoj v rustikálním stylu

Pokud hledáte něco netradičního pro váš obývací pokoj, třeba vás upoutá nabídka, rustikální sestavy pokoje Arti Blanc 0707 – díly, kde inspirací pro design byl francouzský venkov. Není ničím překvapujícím, že kolekce rustikálního nábytku Arti Blanc je vytvořena právě francouzským výrobcem. Máte tedy alespoň jistotu, že design je opravdu originální. A navíc jak je již našim zákazníkům známo, francouzský výrobce klade velký důraz na vysokou kvalitu a originální design. Pro kolekci Arti blanc použil výrobce mdf desku ve spojení s masivem, kdy některé z desek dosahují tloušťky až 25 mm. Výrobce při návrhu plně využil inspirace z venkova a je velmi dobře, že zároveň díky novým technologiím nabízí vyšší kvalitu, než byla možná před mnoha lety. Zároveň v kolekci najdete díly, které by byly před mnoha lety asi nevyužity. Jako například televizní stolek. Ale ani ten, v rustikálním designu samozřejmě, nesmí v moderní domácnosti chybět.

 

Rustikální nábytek značky Nova Solo

 

Dětský pokoj v rustikálním stylu

Ano i dětský pokoj můžete zařídit v rustikálním stylu! Kvalitní rustikální dětský pokoj z dřeva mahagon, nabízí dánský výrobce, který je na našich stránkách již známý nabídkou nábytku ve vysoké kvalitě. Jeho kolekce patří k velmi vyhledávaným také proto, že představuje značkový nábytek a značka je vždy zárukou kvality. Stejně jako vlastní, použitý materiál pro výrobu daných dílů, dřevo mahagon v povrchové úpravě sněhově bílým odstínem. Dřevo mahagonu je kvalitní především díky vysokému stupni tvrdosti. To znamená, že díly nábytku jsou více odolné vůči mechanickému poškození, mají dlouhou životnost a také údržba je velmi snadná. Nábytek ze dřeva mahagon poznáte také na hmotnosti, nábytek je opravdu těžký, mohutný. Další výhodou dílů nábytku z tohoto materiálu je, že nábytek je dodáván jako celek. Není třeba nic montovat a složitě sestavovat. Fotografie představující dětský pokoj je pouhým návrhem. Finální podoba vašeho dětského pokoje může být zcela jiná jak změnou samostatných dílů uvedených v sestavě, tak dalším výběrem z nabídky dánského výrobce. Do dětského pokoje tak můžete zařadit police na zavěšení, různé typy komod, regálů, nočních stolků a samozřejmě šatní skříň. A tak pokud chcete, aby váš návrh dětského pokoje byl levnější, stačí jen trošku změnit dané díly.

 

                                      

 

Nábytek z masivu, ať už v selském, nebo rustikálním designu, umí v dnešní uspěchané době přeci jen vytvořit jinou, příjemnou atmosféru. Dřevo je přírodním, ekologickým materiálem, který příznivě působí na psychiku člověka. My jsme vám dnes nabídli rustikální nábytek, našich předních výrobců a to německého, francouzského i dánského. Je jen na vás, který výrobce vás nejvíce zaujal.