Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní ložnice - moderní i stylové

V letošním roce jsme kategorii ložnic rozšířili o několik nových, zajímavých kolekcí, našich obchodních partnerů z Dánska a Francie. Ložnice můžeme rozdělit v této nabídce na moderní, ale také stylové v rustikálním designu, nebo ty, které jsou něčím netradiční, možná můžeme říci nezařaditelné. Velkou oblibu v letošním roce získaly především ložnice v romantickém, bílém provedení. A to jak u moderních designů, tak rustikálních. Co vše jsme Vám v letošním roce na naše stránky přinesli, můžete posoudit v článku, který o nových ložnicích pojednává.

 

                                          Luxusní ložnice z Dánska

 

Ložnice v tradičním stylu

Dánský výrobce se soustředí ve své nabídce nábytku, a to nejen ložnic, především na přírodní materiály a rustikální styl. Na fotografii představujeme velmi úspěšnou ložnici Nova, z kvalitního litého dřeva mahagonu. Dřevo mahagon nabízí vysoký stupeň tvrdosti, ložnice je tak odolná vůči mechanickému poškození a samozřejmě může nabídnout dlouhou životnost. U dánského nábytku opravdu můžeme říci, že ho pořizujeme na celý život. Za zmínku také stojí netradičnost. V  případě ložnice je to zajímavý toaletní stolek s dvěma taburety, který dotváří interiér velmi zajímavě a pozor také prakticky. Další výhodou je možnost výběru postele. Můžete zvolit od nejmenší šíře, pro matraci 90x200 cm, střední 160x20 cm, nebo dokonce šíři 180x200 cm. Pro ty spáče, kteří potřebují pro spánek hodně místa. K ložnici si také můžete pořídit spousty dalších dílů z naší nabídky a můžete si tak interiér navrhnout sami. A hlavně podle toho, který nábytek opravdu potřebujete.

 

Ložnice Margaux white     

 

Ložnice v moderním stylu

Trendy ložnice ve velmi moderním, můžeme říci až "přesně vyměřeném" designu mají celou řadů milovníků. Mezi nejoblíbenější patří ty, které jako povrchovou úpravu nabízejí vysoké lesky v nejrůznějších odstínech. Mezi často vybírané pak ale opět patří bílá a černá barva, nebo spojení obou odstínů v jedné sestavě. Moderní ložnice se zdají pro některé zákazníky stále ještě možná "studené". často používanými materiály je sklo, kov, zrcadla a vše může vytvářet tuto chladnou atmosféru. Ale pokud jsou správně zvolené bytové doplňky, výsledný efekt může být velmi hřejivý. U moderních ložnic, na rozdíl od těch stylových, je také rozdíl a to markantní, v použitých materiálech. Moderní ložnice mají jako nosný pilíř mdf desku, voštinu, některé díly jsou z laminátové desky.

 

                                               

 

Na fotografiích vidíte jen minimální průřez toho, co na našich stránkách najdete. Závěrem snad jen malou změnu a to nová nabídka postelí a ložnic pro rozměr matrace 140x200 cm. Doba si žádá své a také se velmi mění. A mezi mladými lidmi více a více přibývá těch, kteří až do svého středního věku žijí "single" a věnují se spíše kariéře. S tím se také mění potřeba nábytku. Pro ty z Vás, kteří tedy ještě rodinu nemají, pořídili si malý byt, nebo garsoniéru, přinášíme tedy sestavy ložnic právě do takových interiérů. Věříme, že u nás si každý najde svou inspiraci na své bydlení.