Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní francouzská ložnice

Opět si dnes představíme něco z novinek o nábytku od našeho francouzského výrobce. Seznámili jsme vás již s některým dětským nábytkem a dnes si dovolíme představit vám elegantní a vysoce kvalitní ložnici. Francouzský výrobce pro tuto kategorie nábytku nabízí netradiční a velmi flexibilní sestavy a vždy si můžete také vybrat z několika rozměrů postele.

Ložnice – samostatné díly

Ložnice je místnost, kde bychom měli odpočívat, relaxovat a čerpat síly po dlouhých pracovních dnech. I z těchto důvodů, nabízí výrobce samostatné díly pro realizaci Vašich toužebných představ o útulné ložnici. Všichni z nás, máme jiné představy, někomu stačí velká postel ve středu ložnice a jiní vyžadují například spousty úložných prostorů. A samostatné díly vám umožní výběr právě takového nábytku, který opravdu potřebujete! Nemusíte kupovat celou ložnicovou sestavu, ale jen to, co vám třeba dovolí i velikost vašeho interiéru. Představíme vám některé ze samostatných dílů kolekcí ložnic francouzského výrobce.

            

Manželská postel Toronto    Postel Nashville pro jednu osobu

 

Nejčastěji se v posledních letech pořizují právě jen postele a ložnice jako celek je již méně častým řešením. Dnešní nabídka na trhu nabízí nejrůznější řešení pro vybavení ložnice, již to není pokoj, jehož součástí je třeba šatní skříň, komoda a další tradiční díly, jak jsme tomu byli ještě donedávna zvyklí.

Ložnice sestava, nábytek jako celek

Ale pokud přeci jen patříte k těm, kteří preferují vybavení ložnice jako celku, pak i pro vás máme v nabídce celou řadu možností. Můžete si vybírat z nejrůznějších návrhů a i přesto, že sestavy jsou představovány jako celky, každý díl nábytku z dané sestavy samozřejmě pořídíte také samostatně.

 

    Ložnice Aalborg black

 

Nabídka ložnic francouzského výrobce patří k velmi elegantním a zároveň cenově dostupným široké veřejnosti. Kvalita je vysoké úrovni nejen díky materiálu laminátové desky 15,18 a 25mm, ale také díky pověstné pečlivosti francouzských výrobců. Nechte se okouzlit kvalitou nábytku z Francie. Ti z vás, kteří neradi plánujete a máte raději již danou sestavu a vaše prostorové podmínky vám to dovolují, si jistě raději zakoupíte danou sestavu této originální ložnice.