Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Elegantní francouzská ložnice

Opět si dnes představíme něco z novinek o nábytku od našeho francouzského výrobce. Seznámili jsme vás již s některým dětským nábytkem a dnes si dovolíme představit vám elegantní a vysoce kvalitní ložnici.

 


Ložnice – samostatné díly

Ložnice je místnost, kde bychom měli odpočívat, relaxovat a čerpat síly po dlouhých pracovních dnech. I z těchto důvodů, nabízí výrobce samostatné díly pro realizaci Vašich toužebných představ o útulné ložnici. Všichni z nás, máme jiné představy, někomu stačí velká postel ve středu ložnice a jiní vyžadují například spousty úložných prostorů. A samostatné díly vám umožní výběr právě takového nábytku, který opravdu potřebujete! Nemusíte kupovat celou ložnicovou sestavu, ale jen to, co vám třeba dovolí i velikost vašeho interiéru. Představíme vám některé ze samostatných dílů kolekcí ložnic francouzského výrobce.

            

   

           

 

Ložnice sestava

 

   

 

Nabídka ložnic francouzského výrobce patří k velmi elegantním a zároveň cenově dostupným široké veřejnosti. Kvalita je vysoké úrovni nejen díky materiálu laminátové desky 15,18 a 25mm, ale také díky pověstné pečlivosti francouzských výrobců. Nechte se okouzlit kvalitou nábytku z Francie. Ti z vás, kteří neradi plánujete a máte raději již danou sestavu a vaše prostorové podmínky vám to dovolují, si jistě raději zakoupíte danou sestavu této originální ložnice.

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.