Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní dětský pokoj pro holku, který překvapí

Mezi velmi netradiční a zároveň velmi elegantní návrh dětského pokoje pro holku, můžeme zařadit návrh od belgického výrobce z kolekce Amori. Dech beroucí design, celá řada možností a samostatné díly dětského nábytku s rustikálními prvky. Samozřejmě odstín nábytku bílý, takže v kombinaci s růžovými dekoracemi získáte interiér, který bude vaše malá či větší slečna opravdu milovat. Ale kolekce dětského nábytku to není jen design, rovněž vysoká kvalita a i přesto, že nábytek je opravdu velmi elegantní, stylový, výrobce nezapomněl na jeho praktické využití.

 

 

Dětský pokoj Amori, rovněž široký výběr postelí

V kolekci Amori představuje belgický výrobce hned několik způsobů řešení místa na spaní. V nabídce je velmi oblíbený design dětské postele s nebesy, netradiční design dětské postele v podobě otomanu a samozřejmě nechybí klasická dětská postel. Ke všem typům postelí lze pořídit šuplík, který můžete využít jako klasický úložný prostor, nebo jako přistýlku pro druhou osobu, dítě. Všechny postele v nabídce kolekce Amori nabízí prostor na spaní a tedy potřebný rozměr pro matraci 90x200 cm. Pouze když budete chtít využít šuplík jako přistýlky, zde je rozměr pro matraci menší a to 90x195 cm.

 

   

 

Také další díly dětského nábytku v kolekci stojí za zmínku. Určitě vaši slečnu osloví psací stůl, která má podobu toaletního stolku a také tuto funkci lze využít. Můžete pořídit rovněž praktický regál, vybrat si lze ze dvou rozměrů šatní skříně. Všechen nábytek je ve sněhově bílém odstínu a jako doprovodný prvek je také vyřezané srdce do desky nábytku. Na posteli, na šuplíku jako úchytky i na šatní skříni.

 

  

 

Návrhy dětských pokojů sestavené z dílů nábytku kolekce Amori jsou velmi originální a romantické. Díky široké nabídce samostatných dílů můžete získat různé podoby sestavení vašeho interiéru. Vše je volně na výběr, záleží jen na vás, co zvolíte. Slečny se pak nejčastěji přiklánějí k posteli s nebesy, je to velmi romantické řešení. Na kolekci respektive designu této kolekce se nám rovněž líbí možnost využití nábytku od malé holčičky až po větší slečnu. Stačí pouze měnit charakter dekorací. Další výhodou je možnost vybavení dětského pokoje pro dvě slečny i v malém interiéru, jelikož je zde varianta šuplíku jako přistýlky. A rozměr přistýlky je dostatečně velký na to, aby byla využívána ke každodennímu spaní. Flexibilní výběr každému z vás na míru.

 

řekněme si ještě něco ke kvalitě nábytku. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, která je nesrovnatelná s laminem. Pro docílení bílého odstínu není použito žádné papírové fólie, ale nábytek je opravdu lakován a to vodou ředitelným lakem. Tím je také zachována zdravotní nezávadnost nábytku, který je rovněž certifikován. Cena s ohledem ke kvalitě a designu si myslíme, že je adekvátní.