Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní bílé ložnice

Bílý odstín patří vůbec k těm nejžádanějším na našem portále a to nejen pro vybavení ložnic, ale také dětských pokojů či obývacích pokojů. Bílý odstín má jednu úžasnou vlastnost, o které možná mnozí z vás nevědí a to, že dokáže opticky zvětšit danou místnost. Ale i ve velkém interiéru třeba právě ložnice bude působit velmi příjemně a dokáže vykouzlit elegantní atmosféru, která je charakteristická právě pro tento čistý odstín. Co vám můžeme v tomto bílém odstínu mnoha tónů nabídnout do ložnice?

Bílé ložnice v moderním designu

Pokud jste příznivci spíše moderního designu, pak vás jistě osloví bílý odstín ve vysokém lesku. Velmi trendy a žádaná povrchová úprava, která moderní ložnici dodává na originalitě. Nabídka ložnic v tomto provedení je vesměs od francouzského výrobce, který si na kvalitě opravdu dává záležet.

 

    Manželská postel Lanka    Manželská postel Ely

 

Na fotografiích uvádíme cenově dostupný návrh ložnice Lanka finančně nenáročná, stejně jako návrh ložnice Ely. Obě ložnice pak nabízejí kombinaci bílého odstínu v matu i lesku. Linie daných navržených dílů jsou velmi jednoduché, vše je účelově zařízené s ohledem na maximální využití prostoru. Na první fotografii můžete zhodnotit rozmístění bílého nábytku v rozměrově malé ložnici a na druhé fotografii zase rozmístění bílého nábytku ve větším, vzdušnějším prostoru. Oba návrhy jsou velmi elegantní a jistě potěší každého milovníka minimalistického designu a moderního bydlení.

Bílé ložnice v rustikálním designu

Ano, i pro kategorii rustikálního nábytku jsme přinesli několik návrhů stylových ložnic v bílém provedení. A také rustikální ložnice právě v bílém provedení patří k těm nejoblíbenějším. Je ovšem třeba u tohoto specifického designu pamatovat na mohutnost dílů a tak rustikální nábytek byť i v bílém odstínu doporučujeme spíše do větších prostorů ložnic, kde krása designu nejvíce vynikne. Bílý rustikální nábytek pro vybavení interiéru ložnice přináší na naše stránky dánský výrobce. pro návrhy použil dřevo mahagonu, které nabízí velmi vysoký stupeň tvrdosti a tak i tyto ložnice můžeme zařadit mezi velmi kvalitní, jedná se dokonce o nábytek značkový.

 

    Ložnice Margaux white

 

Na našich návrzích můžete posoudit rozdíl mezi bílou ložnici z masivu konkrétně dřeva mahagon a ložnicí vyroben z laminátové desky. Rozdíl v ceně je markantní a rozdíl v designu dle nás minimální. I ložnice z laminátové desky jsou dnes již velmi propracované a pokud opravdu nemáte na drahý dřevěný nábytek, nabídka francouzského výrobce pro vybavení vaší ložnice v rustikálním stylu může být překvapujícím řešením. Samozřejmě s ohledem na nízkou pořizovací cenu.

 

Bílý odstín ještě dlouho bude patřit mezi velmi oblíbené, můžeme říci, že je to klasika, která nepodléhá módním trendům, stejně jako například černá. Ale o černých ložnicích zase někdy příště.