Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantně vybavená předsíň

K čemu nám vlastně slouží předsíň, víme všichni, ale zařídit i malý interiér předsíně tak, aby sloužil všem členům rodiny a k tomu všemu ještě působil velmi elegantně je někdy problém. Hlavním faktorem předsíně je to, aby se všichni členové rodiny měli kde přezout, nechat boty, odložit vrchní oděv, pověsit klíče, nebo tašku. My vám dnes představíme předsíňové stěny v industriálním designu od našeho německého výrobce, které splňují kritéria úložných prostorů a ještě jsou navíc velmi elegantní.

 

 

Malé interiéry

Navíc předsíňová stěna nabízí levné, ale velmi efektní řešení pro vybavení vaší předsíně. Design, který snad nikdy nevyjde z módy, předsíňová stěna v rustikálním provedení nejen vlastním designem, ale také spojením materiálu kovu a laminátové desky ve věrohodné imitaci dřeva. 

 

     

 

K předsíňové stěně můžete také pořídit celou řadu doplňků v identickém designu a odstínech. laminátové části vždy v imitaci tmavého dřeva a kovové v černém odstínu. Předsíňová stěna, kterou nebude složité sestavit.

 

Větší interiéry

Pokud máte to štěstí a váš interiér předsíně je dostatečně velký, tak můžete jednu s předsíňových stěn, které jsme vám představili, rozšířit o další nábytek z kolekce Halifax. Sestava na poslední fotografii je pouze jednou z mnoha možností zařízení předsíně, protože patří do nabídky samostatných dílů nábytku do předsíně a proto jsme ji zařadili, můžeme říci do kategorie luxusního nábytku od dánského výrobce. Dánský výrobce, rovněž představuje předsíňové stěny v jednom díle a to vše vždy ve velmi vysoké kvalitě, díky použitému materiálu, kterým je dřevo mahagon. Dřevo mahagon, v moderním bílém provedení, je velmi kvalitní, jelikož má vysoký stupeň tvrdosti a tedy vyšší odolnost vůči mechanickému poškození.

 

                                              

 

Mějte vždy na mysli, že vstup do domu je velmi důležitý, jelikož se jedná o vizitku vašeho bydlení a vždy vyvolá první dojem. Je to vizitka, která vytváří první dojem vašeho domova na všechny příchozí hosty.