Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Elegance a styl, nové trendy v bytovém designu

Každým rokem nás výrobci nábytku překvapují novými nápady, trendy a stále větším využitím nábytku jako takového. Design, který osloví nejen samotným vzhledem, ale i řadou praktických prvků, které vznikají jen díky nových technologiím ve výrobě. Ale díky novým technologiím ve výrobě lze docílit také vyšší kvality nábytku a delší životnosti. Pokud se nesnažíte pořídit opravdu co nejlevnější nábytek, kde kvalita není příliš vysoká, ale jdete střední cestou, pak budete s výběrem nábytku spokojeni. Našim cílem je představovat na našem trhu především nábytek s originálním designem a ve vysoké kvalitě. Nábytek, který osloví funkčností a originalitou. A dnes vám představíme, co je nového v kategorii nábytku pro vybavení jídelny.

 

 

                                                         

 

Stylová jídelna s moderními prvky, trend pro letošní rok

Okázalost a design, který připomíná francouzský styl z přelomu 18 a 19 století, ale v moderním pojetí. To jsou trendy pro letošní rok. Výrobce čerpá inspiraci z francouzského šarmu, kdy linie nábytku jsou velmi elegantní. Na ilustrační fotografii návrh sestavy pro vybavení jídelny, která již na první pohled zaujme velmi netradičním designem.

Okázalý jídelní stůl jako středobod celého interiéru, elegantní a velmi komfortní jídelní židle designem ladí se stolem. Pro vybavení jídelny je tradičním dílem také prostorná komoda využívána jako "příborník", často doplněná zrcadlem pro zavěšení na stěnu. Pokud patříte k těm, kteří v jedné místnosti spojili do celku jídelnu s obývacím pokojem, pak doporučujeme alespoň jeden přechodný prvek, třeba jako v našem návrhu v podobě konferenčního stolku, která je v identickém designu jako nábytek v jídelně. Dva prostory se tak nenásilně spojí do harmonického celku. Kromě kvality, nové designy nabízí také netradiční povrchovou úpravu. Konkrétně u návrhu jídelny je to třeba imitace černého mramoru, nebo reliéfní úprava dvířek. Za zmínku stojí také pomalé dovírání šuplíků a dvířek, které by u kvalitního nábytku mělo být samozřejmostí.

 

Moderní prvky, které ušetří spousty práce

Častým problém, který nastane po pořízení nábytku je, jak všechny věci a předměty do úložného prostoru umístit, zorganizovat. I zde nové technologie, spolu s novými návrhy designů přinášejí velké změny. Úložné prostory začínají být více členité, výrobci nabízejí i u komod řadu přihrádek, prostor na příbory, nebo police, kde samostatně můžete umístit talíře tak, aby byly dostupné a přehledné.

 

                                                           

 

Organizace předmětů, členité úložné prostory, to je budoucnost nových designů a trend pro letošní rok. Každý předmět má své určené místo, lépe tak udržíte po celou dobu v daném dílu nábytku pořádek. U nových designů už není součástí vnitřního prostoru jen třeba police, ale prostor nabízí překvapivé možnosti. U komody do jídelny vytvořil výrobce prostor pro rozmístění příborů, tedy defacto organizér jako třeba znáte u kuchyňských linek, ale v komodě je také jasně daný, určený prostor na talíře. Určitě vás překvapily i dvířka komody, které jsou netypické svým způsobem otevírání.

Nové designy to jsou také kvalitnější materiály a tak výrobci, kteří chtějí nabízet kvalitní nábytek, už jen málokdy používají laminátovou desku. Přednost mají materiály jako je mdf desky, nebo masiv a to ve spojení s dalšími materiály, kterými jsou kov, nebo sklo. Nové designy, to je funkčnost a kvalita v jednom.