Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ekologická postel – zdraví Vašich dětí

V dnešním článku si opět představíme něco z novinek na Nábytku Aldo. Jak jste si už určitě všimli, denně přidáváme do kategorie novinky o nábytku pro vás nové segmenty, kolekce. Náš portál se nejvíce věnuje dětskému nábytku a i dnes tomu nebude jinak. Postele z masivu jsme rozšířili opravdu ve velké míře a vy máte z čeho vybírat. Některé z nich vám dnes představíme.

Dětská postel z masivu pro dva

Ne všichni jsou příznivci patrových postelí jelikož se bojíte, aby vám dítě v noci nespadlo, či vaše děti potřebují již každé své lůžko a na patrovou postel jsou malí. Nábytek Aldo má pro vás řešení a to velmi praktické. Dětskou postel s výsuvným šuplíkem (přistýlkou) pro druhé spaní a s praktickým úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Materiálem této originální postele je borovice, povrchová úprava vodou ředitelným lakem a výrobce je německý. Dětskou postel tedy můžeme zařadit do kategorie ekologických produktů. Máte jen jedno dítě u kterého občas přespává kamarád? Pak i v tomto případě je tato postel ideální řešení. Postel pro děti můžete také doplnit dalšími samostatnými díly z kategorie dětského nábytku z masivu.

 

         

 

Patrová postel

Na rozdíl pro vás, kteří chcete dětský pokoj zařídit patrovou postelí třeba jen pro nedostatek prostoru v pokoji, máme v novinkách tak široký výběr, že nebudete vědět, kterou si máte vybrat! Jen do dnešního dne, jsme pro vás zařadili do novinek nejméně deset patrových postelí a to rozhodně není konec! Materiálem pro výrobu těchto patrových postelí je laminátová deska v nejrůznějších odstínech. Všechny patrové postele nabízejí jednu netradiční vlastnost. Můžete je rozdělit jednoduchou demontáží na dvě samostatné postele, což je praktické, pokud vám jedno ze starších dětí odchází z domova. Další výhodou je možnost úložného prostoru v podobě dvou šuplíků, které pro snadnou manipulaci výrobce umístil na kolečka. Další výhodou určitě je fakt, že můžete vybírat z mnoha designů.

 

   

 

Zdravá matrace

Výrobce, který léty praxe zná co je pro děti to nejlepší nabízí opravdovou kvalitu. Nejen dospělí by měli spát na zdravé matraci, ale především děti, které jsou ve vývoji růstu, by měli mít opravdu kvalitní matraci! Mějte vždy na mysli, že postel bez kvalitní matrace neexistuje. Především u spaní pro děti bychom měli více jak designu postele věnovat pozornost právě matraci. V nabídce najdete matrace pěnově-latexové, vrstveného latexu, nebo botelového systému. Nosnost těchto matrací je 80 -90 kg.