Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dubnová sleva ložnic od Alda

Nabídka ložnic a ložnicových sestav je na nábytku Aldo velmi široká. Několikrát do roka připravujeme na některé z ložnic slevu, která se setkává vždy s velkým ohlasem. Pro měsíc duben jsme připravili akční nabídku na ložnice z laminátové desky s kvalitní povrchovou úpravou. Všechny ložnice mají společného výrobce, představují v postelích velmi kvalitní lamelové rošty a jsou v moderním designu. Ložnice se skládají a v celkové ceně jsou vždy stejné segmenty nábytku. Samozřejmě postel, šatní skříň, noční stolky a komoda.

 

    

Za trvale zvýhodněnou, zavádějící cenu představujeme nábytek do ložnice z kolekce Infinity (Francie)

 

Můžeme říci, že nejen cena za sestavu čítající manželskou postel s šuplíkem a roštem, prostornou šatní skříň, komodu a noční stolek je bezkonkurenční. A šatní skříň není nikterak malá, naopak je velmi prostorná, navíc s posuvnými křídly na kterých jsou umístěná zrcadla. Celkově můžeme zařadit design ložnice do kategorie moderního nábytku. Hledejte proto značku Aldo, která je v dnešní době již zárukou spokojeného nákupu.

 

  Všechny díly lze v naší nabídce pořídit také samostatně třeba pro případ, že potřebujete pouze novou manželskou postel. Francouzský výrobce rovněž klade důraz na kvalitu, dostupné ceny dosáhl především nenáročným designem. Materiál laminátové desky v odstínu bílém s tloušťkou od 16 do 25 mm byl použit pro všechny díly nábytku v sestavě.