Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dřevo, je nejzdravější forma nábytku pro vaše děti

Harmonické a zdravé prostředí plné klidu je to, co se snad každý rodič svému dítěti snaží poskytnout. A proto i my na našem portále www.nabytek-aldo.cz se snažíme zařadit nábytek pro děti, který má pozitivní účinky na pohodu člověka, o dětech pak nemluvě. V kategorii dětský nábytek z masivu, najdete nepřeberné množství nábytku z dřeva se stylovými designy a moderními, funkčními prvky. Nábytek z masivu, už dávno není jen v klasickém přírodním provedení, který velmi často děti nenadchl právě pro všední design. Dnešní výrobci nábytku se dřeva do dětských pokojů se snaží zaujmout jak různými odstíny, tak i dokonce multifunkčními designy. Pro vaši představu, vám něco málo z této kategorie nábytku pro děti dnes představíme.

 

Dětské postele z masivu

Kvalitní dětské postele z masivu vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Pro děti tak pořídíte kvalitní postel, která vydrží nejen po dobu dětství, ale i celého dospívání. Vůně dřeva a přírodní materiál navíc poskytne příjemné prostředí a blahodárný vliv na dítě. Postele nabízíme v několika variantách včetně velmi oblíbených patrových postelí. Nabízíme pouze výběrové dětské postele z masivního dřeva borovic, které dětem zajistí plnohodnotný a vydatný odpočinek. Všechny nabízené modely splňují přísné požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost. Pro povrchovou úpravu jsou použity pouze přírodní, ekologicky odbouratelná barviva a laky. Při návrhu tvaru byl kladen důraz na maximální bezpečí během dětských her. Bílá dětská postel z masivu Pino, nabízí bílý transparentní odstín, který je velmi působivý a belgický výrobce zachoval i viditelnou strukturu dřeva. Autor designu klade velký důraz na kvalitu a s tím souvisí také materiál. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Druhá patrová postel z masivu s policemi Pino, v netradičním uspořádání, zaujme zejména ty, kteří mají malý prostor pro vybavení dětského pokoje a k tomu musí navíc sloužit dvěma dětem. Nejvíce místa v pokoji ušetříte správným výběrem dětských postelí, potažmo dětské postele jako je řešení místa na spaní na patro. Nejenže patrová postel zabere méně místa než klasická dvě lůžka vedle sebe, ale navíc patrová postel má tvar do pravého úhlu, můžete tak vyplnit prázdný kout. Nechybí ani praktické úložné prostory v podobě odkládacích polic.

 

                                       Dětská postel Oliver

 

 

Psací stoly z masivu

Při výběru vhodného psacího stolu pro děti dbáme hlavně na správnou výšku psací desky, která je zcela zásadní pro zdravé sezení. Problém s rychlým růstem dětí mohou vyřešit polohovací stoly, které mají rozsah nastavitelné výšky až několik desítek centimetrů a vydrží tak po několik let.

 

    Patrová postel Mezzanine s psacím stolem


Navíc mají tyto psací stoly často i úhlové nastavení vrchní desky, které umožní velmi individuální nastavení pro nejlepší možnou ergonomii. Vybírat můžete ze široké palety pastelových barev i přírodního vzhledu. V nabídce jsou pouze výběrové stoly z masivu, které ocení i velmi náročný zákazník. Přinášíme vám dětské psací stoly z masivu, které kladou důraz na trvanlivost, kvalitu a hlavně bezpečnost dětí. Dětské psací stoly z masivu mají dlouhou životnost, dají se polohovat, mají různé schránky, zásuvky a povrchovou úpravu provedenou tak, aby se hned nezničila. Dětský psací stůl z masivu Joan je mobilní psací stůl s kontejnerem. Velmi praktické řešení pro místo na psaní přináší ve své nabídce dětského nábytku dánský výrobce. Základním odstínem pro všechny kolekce je bílá, psací stůl i kontejner tak najde uplatnění v každém z našich návrhů dětského pokoje. Kolečka jsou opatřena pojistkou, aby nedošlo k samovolnému posunutí nábytku. Pracovní plocha je dostatečně velká i pro využití ve studentském pokoji. Praktické je také možné umístění kontejneru na jiné místo než pod stolem. Dle potřeby. V nabídce dánského výrobce má vždy vše praktický význam. Další dětský psací stůl z masivu Baru se přizpůsobí vašemu dítěti. Takže pokud chcete, aby vašemu dítěti byl psací stůl plně přizpůsoben, nejlepší variantou je rostoucí dětský psací stůl. V kolekci Baru nabízí německý výrobce dětský psací stůl z masivu v bílém provedení, který je doplněn modrými komponenty. Je zde také varianta pro holky, kdy modré komponenty jsou nahrazeny růžovými. V případě potřeby zásuvek lze pořídit ve stejném designu i kontejner na pojezdech a co je důležité rovněž nastavitelnou dětskou židli. Ta by u rostoucího psacího stolu neměla chybět, jelikož jen tak docílíte maximálního využití nastavení pro vaše dítě.

 

                                  

 

Nábytek z masivu je nejlepší volbou pro bydlení vašich dětí. Dřevěný nábytek z masivu vyniká vysokou odolností, pevností, trvanlivostí a hlavně „jde o skutečné dřevo“. Pokud milujete vůni dřeva, pak je pro vás dřevěný nábytek z masivu tou nejlepší volbou. Najdete u nás postele z masivu, komody, dětské pokoje z masivu, šatní skříně či regály z masivu. Vše v různých variantách a barevných provedeních.