Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dřevěný nábytek do Vašeho bytu

Dřevěný nábytek se vždy těšil velké oblibě. Pro svou příjemnou vůni, trvanlivost, přírodní vzhled a schopnost dodat interiéru jedinečný styl. Když se kvalitní materiál, smrkové, borové nebo dubové dřevo, spojí s původní truhlářskou technologií s velkým podílem ruční práce, pak vzniknou krásné kousky, které vám dnes na Nábytku Aldo, představíme. Nabídka nábytku z masivu na našich stránkách to jsou především kolekce našeho partnera, dánského a belgického výrobce.

Nábytek Aldo se více soustředí na nábytek z masivu určený dětem, ale samozřejmě u nás najdete i nábytek do ložnice, obývacího pokoje a dalších místností ze dřeva mahagon, tedy nábytek z masivu pro dospělé.

Proč právě dřevo?

Proč si vybrat dřevěný nábytek? Dřevo je ideální materiál, který nám umožní být v přírodě i když jsme doma. Nechte se unášet vůní a teplem dřeva a pořiďte si nábytek z naší řady od německého výrobce z borovicového masivu. V této nabídce jsou různé druhy nábytku, jako zásuvkové prádelníky, postele a noční stolky, šatní skříně, knihovny a nesmí ani chybět nábytek do jídelny z masivu. Možná pro některé z vás bude překvapující nabídka dětských pokojů z masivu v několika barvách.

 

    

 

Moderní design z mdf desky imitující masívní dřevo

Další kousky z nábytkové řady výrobce na Aldu v sobě snoubí krásu čistých moderních linií s kouzlem jedinečného vzhledu imitující dřevo. Pokud se rozhodnete, vybavit vaši jídelnu, či obývací pokoj z této řady, bude si v něm elegantně podávat ruku mistrovská tradice řemesel s dnešní moderní dobou. Harmonické spojení tradičního materiálu a jednoduchých linií se nikdy neokouká.

 

     

 

Poctivá práce belgického výrobce

Kvalitní dřevo si zaslouží kvalitní zpracování. Proto, pokud se rozhodnete ke koupi dřevěného nábytku, měli byste zvolit takový, kde je patrný i značný podíl ruční práce. Právě ta dodává finálnímu výrobku jeho originalitu a jedinečný vzhled. Se zpracováním se snoubí i bytelnost. Nábytek v celodřevěném provedení snese bez problémů vysoké zatížení. Jinými slovy přežije nájezdy vašich dětí a hordy jejich kamarádů stejně dobře jako víkendovou návštěvu poněkud korpulentní tchýně s tchánem.

Rustikální styl

Stoly se šuplíky a bytelnými židlemi, příborníky a komody se zásuvkami, kam si naše prababičky schovávaly své poklady, velké postele, kde se tak báječně spalo a kde se člověk mohl obracet beze strachu, že se pod ním křehká konstrukce zhroutí, to je jen malý výčet toho, co dnes označujeme jako rustikální styl. Typologie výrobků je ovšem daleko širší: knihovny, truhly, TV a konferenční stolky, skříně, prádelníky apod. Z nabídky na našem portálu, tak zařídíte kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj či ložnici.

 

      

 

Nábytek z masivu je nejlepší volbou pro vaše bydlení. Dřevěný nábytek z masivu vyniká vysokou odolností, pevností, trvanlivostí a hlavně „jde o skutečné dřevo“. Pokud milujete vůni dřeva, pak je pro vás dřevěný nábytek z masivu tou nejlepší volbou. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku německého výrobce dřevěného nábytku, která s sebou nese vůni borovicového dřeva. Navíc jde o ekologický a zdravotně zcela nezávadný produkt, proto se skvěle hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice dospělých. Široká škála designového nábytku. Najdete u nás postele z masivu, komody, dětské pokoje z masivu, šatní skříně či regály z masivu. Vše v různých variantách a barevných provedeních.