Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dopřejte svým dětem kvalitní psací stoly z masivu

Nejrůznější výrobci přináší prostřednictvím Aldo nábytku, kolekce moderního,  ale i stylového nábytku, které najdete mezi jinými netradičně také v kategorii nábytek z masivu. A právě dnes, vám chceme představit psací stoly z masivu v různých designech, od klasických, až po moderní ve vysoké kvalitě. Nábytek Aldo, se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

 

Klasický design, to je psací stůl jako součást patrové postele

Belgický výrobce nabízí vysokou kvalitu, která je dána také precizním výběrem dřeva borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci patrové postele. Také rošt, který je v ceně postele, je vyroben z masívního dřeva, stejně jako psací stůl. Nosná konstrukce v podobě hranolů o velikosti 7x7 cm přispívá ke stabilitě a pevnosti patrové postele. V kolekci najdete řadu možností pro tento design patrové postele, také pro studenta s lůžkem o větším rozměru místa na spaní, nebo můžete k patrové posteli pořídit další komponenty jako je regál či komoda z masívního dřeva. Šedý nátěr ve třech vrstvách chrání proti mechanickému poškození. Patrová postel, s kterou bude každé dítě i rodiče rozhodně spokojeni.

 

     

 

Moderní design z mdf desky i masívu

Dětský nábytek z kolekce Billy je cenově náročnější, ale za pořizovací cenu získáte opravdu kvalitní psací stůl vyrobený z mdf desky a bukového dřeva. Odolná je i povrchová úprava, která zamezí mechanickým poškozením. Nábytek dlouhá léta bude stále vypadat jako nový právě díky jeho vysoké kvalitě.

 

                                           Psací stůl Billy pro slečnu

 

 

Věřte, že pokud pořídíte svým dětem dřevěný nábytek z masivu, uděláte jen dobře. Oproti nábytku z lamina nebo dřevotřísky se jen tak snadno nerozbije a nerozviklá. Odborníci tvrdí, že masiv je charakteristický pro svou dlouhověkost a vydrží až desetkrát déle než nábytek z lamina.