Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dopřejte svým dětem komfort při učení

Pro každého rodiče by měla být kvalita dětského psacího stolu na prvním místě. Dětské stoly na našem e-shopu Nábytek-Aldo.cz dodržují doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Máme pro vás dětské stoly z masivu i lamina od kvalitních zahraničních výrobců. Co se týče provedení, pořídíte u nás klasické varianty i rostoucí psací stoly, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Výšku stolu lze přizpůsobit výšce dítěte, měnit je možné také sklon pracovní plochy. Standardním vybavením je již pojezd na klávesnici. Materiál, ze kterého dětské psací stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv. A co rovněž nemůžete podcenit je správný výběr dětské židle k psacímu stolu. Bez ní, to opravdu nejde.

 

Klasické psací stoly

Dětské psací stoly jsou nutností pro každého školáka, školačku, studenta či studentku. Nesmí chybět v dětském pokoji ani vaší ratolesti. Pokud zařizujete nový dětský pokoj, opatřete psací stůl již v sestavě nebo samostatně. Je praktickým vybavením i pro děti, jež půjdou do školy třeba až za tři roky. Designy jsou velmi moderní a praktické. Barvy jsou laděny do přírodních odstínů, trendové jsou v současné době zejména dětské psací stoly bílé, které samozřejmě také nabízíme. Stačí vybrat materiál, typ, barvu a rozhodnutí je za vámi. Psací stůl pro dítě by měl mít dostatečně velkou pracovní plochu, místo na počítač, s kterým je třeba počítat dopředu, nesmí chybět ani úložné prostory. Ty můžete získat například formou pojízdných kontejnerů, nadstavců, či regálů. Takový design nabízí například belgický výrobce, v kolekci nábytku Nixon. Jednoduché a velmi praktické řešení jak pro malé děti, tak školáky či dospělé. Sestava je velmi efektní, pro práci pohodlná. V případě potřeby lze kontejner na pojezdech umístit třeba mimo stůl, nebo volně kdekoliv v interiéru. Další psací stůl v moderním designu Infinity ve spojení s postelí Snoop nádherně ladí, nabízí francouzský výrobce. Psací stůl s praktickým nadstavcem v podobě jakéhosi kombinovaného regálu s komodou je opravdu velmi praktický. Psací stůl lze pořídit také bez nadstavce.

  

             Dětská postel Snoop s psacím stolem Infinity

 

Rostoucí psací stoly

Dětský psací stůl rostoucí je skvělou alternativou, která je praktická a zároveň šetří vaše finance. Tento stůl vydrží vašemu dítěti až do dospělosti. Tyto stoly jsou v našem portále zastoupeny nabídkou německého výrobce, který představuje dětské psací stoly s možností nastavení výšky pracovní desky, ale navíc také jejího sklonu. To oceníte v případě, že chcete, aby dětský pokoj rostl spolu s vaším dítětem, nebo máte děti různého věku. Tyto rostoucí stoly pro děti se velmi záhy zařadily mezi nejoblíbenější na našem e-shopu. Design těchto psacích stolů lze označit za velmi moderní, využívající pestré, pastelové i přírodní odstíny, které jsou do dětských pokojů vhodné. Psací stoly pro holky a psací stoly pro kluky z naší nabídky, jednoduše pro školáky, jsou tím nejlepším řešením zdravého sezení. Použité materiály jsou kvalitní, což zaručuje odolnost, pevnost a trvanlivost.

  
                      

 

Dětská židle k psacímu stolu

Velkým plusem dětské židle pro školáka je nastavitelnost, díky které lze regulovat výšku sedáku. Tak můžete židli přizpůsobovat postupně věku dítěte. Takové dětské rostoucí židle na našem portále nechybí. Nabídka dětských židlí je však mnohem různorodější. Máme klasické provedení, dětské otočné židle, dětské židle na kolečkách, ergonomicky tvarované a zaručující zdravé sezení. Vybírat můžete z mnoha designů a odstínů, v provedení, jako pro holky, tak chlapce. Dětská židle k psacímu stolu je hlavním předpokladem k tomu, aby bylo pro dítě učení a psaní domácích úkolů u psacího stolu pohodlné, a hlavně dodržovalo zdravý způsob sezení. Kvalitní, polohovatelná a ergonomicky tvarovaná židle z naší nabídky nesmí v dětském pokojíčku vašeho školáka chybět! Certifikovaná dětská židle Radius, od francouzského výrobce, ovlivňuje zdravé držení těla a správný růst vašeho dítěte. Dětská židle z kolekce Radius, kterou si můžete vybrat také v černém provedení, ke kvalitním židlím rozhodně patří. Anatomicky tvarovaná opěrka zad i sedáku, možnost nastavení její výšky, to vše přispívá k její kvalitě. Na další fotografii, představíme židli pro děti z kolekce Bonnie, od německého výrobce. Materiálem je zde kov, plast a látka, která je prodyšná a umožňuje cirkulaci vzduchu. Možné nastavení výšky sedáku pomocí jednoduchého mechanismu, které zvládne i malé dítě.

  
                        

 

Nezapomínejte, že dětský pokoj pro školáka a studenta, samozřejmě také dětský pokoj pro školačky a studentky, má svá pravidla. Základem je vždy kvalitní dětská postel, psací stůl s židlí a dostatek úložných prostor. To vše najdete na našem portále v kategorii dětský pokoj pro školáka a studenta.