Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dopřejte svým chlapcům originální nábytek

Na našem portále se snažíme zařazovat stále nějaké novinky. Nejen dívky, ale i chlapci, stále častěji, touží po originálním interiéru, pro pohodové chvilky ve svém království. Jejich představy a sny, vám pomůže možná split nová nabídka dětského nábytku pro chlapce, od francouzského výrobce, který je známý svým originálním designem.

 

Neobyčejný design

A to je pravda! Design zaměřil výrobce na možnost využití zařízení interiéru dětského pokoje pro kluky. Tomu odpovídá také doplnění návrhu pomocí obrázků, které provází každý z dostupných dílů této kolekce. Pro výrobu byl použit klasický materiál laminátové desky v příjemné kombinaci odstínů bílé se světlým dubem. Postel můžete pořídit takovou, jaká vám bude vyhovovat. Ať už jednoduchou, klasickou, se zásuvkou, nebo se vším, co vidíte na první fotografii. Velkou výhodou je totiž flexibilní výběr samostatných dílů, které kolekce nabízí. Pojízdný stolek, který je součástí návrhu, lze umístit kamkoliv, tedy jestliže ho nepotřebujete, můžete zcela z postele odstranit. A díky kolečkům je manipulace velmi snadná i pro děti, což je velkou výhodou. Pokud se vám stolek zdá snad pro práci vašich dětí malý, nabízíme klasický psací stůl Fabric s praktickým nadstavcem, na druhé fotografii. A právě nadstavec je u dětí velmi oblíben, protože umožňuje dostatek úložných prostorů. A díky němu, umožňuje tak volnější psací plochu. Samotný stůl pak nabízí zásuvku a skříňku, pro ukládání školních pomůcek.

 

                                      Dětský pokoj Fabric

 

Praktické patrové postele, které vybaví celý pokoj

Patrová postel se stolem. Ideální řešení malých prostor, variabilní řešení, moderní design, kvalitní provedení. Doprava zdarma. Dětské patrové postele se stolem pro jedno, ale i až pro 3 děti. Spousta variant a barevných provedení. Patrová postel se stolem ideálně vyřeší prostor v dětském pokojíčku, přitom postel může být jen pro jedno, ale klidně i pro tři děti. Variant je více, stačí si vybrat.

 

Patrová postel Higher    

 

I v dětském pokoji, který je určen jen pro jedno dítě často bojujeme s nedostatkem místa. Jako velmi úsporné řešení může být pořízení patrové postele, s místem na spaní pro jedno dítě a stolem pod vyvýšenou postelí. Jsou ale i varianty postele pro 3 děti a přitom rovněž se stolem (jako je tomu na videu pod popiskem). Pod patrovou postelí nemusí být jen stůl, ale třeba i skříně, poličky a jinak využitý prostor. 

Doufáme, že vás francouzský výrobce opět zaujal, stejně, jako nás. Například právě zmíněný pojízdný stolek, tak takový nápad vidíme u nábytku vůbec poprvé a moc se nám líbí.