Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Domácí pracovna v mnoha podobách

Nábytek Aldo představuje kancelářský nábytek v klasickém designu z laminátové desky, mdf desky od našeho francouzského a německého partnera, ale také luxusní kancelářský nábytek, kde jsou použitými materiály především sklo, kov, plast a kůže. Vybavte si svou domácí pracovnu nábytkem s kterým opravdu budete spokojeni.

Moderní nábytek do kanceláře

Stále nejčastější volbou pro vybavení pracovny je moderní nábytek. Důvodem je jeho praktičnost, dostupná cena a snadná údržba. Moderní design kancelářského nábytku také máte možnost využít v malých interiérech, jelikož ne každý má k dispozici samostatnou místnost pro vybavení interiéru. Do malých interiéru je také velmi častou volbou jen pořízení multifunkčního stolu, který nabízí velké úložné prostory. V nabídce tak můžete najít rohové psací stoly, nebo psací stoly s regálem. Často také pro zařízení pracovny či spíše řekněme pracovního koutu zbyde jen nějaké část z interiéru třeba obývacího pokoje a tak multifunkční psací stůl přijde vhod.

 

                                

 

V nabídce kancelářského nábytku v samostatných dílech najdete také komody, zásuvkové kontejnery, nebo regály. Pokud vám zbyde místo, není problém si tak další díly nábytku do vaší kanceláře a to ve stejném designu pořídit.

 

                                                                

 

Moderní kancelářský nábytek jako sestavy

Možná vás osloví kolekce Soft Line, která přináší nabídku samostatných dílů designového nábytku ve velmi vysoké kvalitě. Kancelář, za kterou se nejen nebudete muset stydět, ale která vám umožní také maximální pohodlí při vaši práci. Kvalita daných dílů je docílena dílem precizní výrobou, ale také materiály, které výrobce při návrzích použil. Tvrzené sklo, kov a lité dřevo s vysokým stupněm tvrdosti. To vše zaručuje bezchybné provedení.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a design, za který byl také na prestižní výstavě v Německu oceněn. Velmi příjemně je zvolena také kombinace odstínů, bílý vysoký lesk, mléčná netransparentní barva a odstín hnědé pro konstrukci nábytku.

 

 

Klasika a elegance do vaší pracovny

Netradičně zařízená kancelář může být pomocí samostatných dílů nábytku ve velmi moderním designu, ale také ve stále vyhledávanějším klasickém stylu. Představuje Vám netradiční pojetí kanceláře sestavené ze samostatných dílů kategorie rustikální nábytek. Kancelář na fotografii je pouhým návrhem a vy sami si můžete jednotlivé díly vybrat z široké nabídky rustikálních dílů, které na našich stránkách představuje. Všechen rustikální nábytek je vyroben z borovicového dřeva v základním odstínu světle hnědé barvy. Povrchová úprava voskováním. Nábytek tedy patří do ekologických produktů. Můžete si samozřejmě také vybrat i z dalších dostupných odstínů moření. Velmi módní záležitostí je venge a bílá. Výrobce klade důraz na styl, kvalitu, ale také detailní zpracování například v podobě úchytek.

 

V kategorii kanceláří najdete nepřeberné množství designů a odstínů. Nezapomínejme, že práce u psacího stolu by také nebyla kvalitní bez kvalitního sezení. A tak nechybí ani nabídka kancelářských židlí. Sestavit pracovnu na našem portále to je především flexibilní výběr k vaši plné spokojenosti.