Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Domácí home office dle vašeho gusta

Dnes je již pravidlem, že v domácnosti se nachází také kancelář, domácí pracovna, nebo alespoň psací stůl, když nemáte samostatnou místnost pro její vybavení. A tak také výrobci svým designem reagují na poptávku trhu a měnící se trend vybavení domácností. Dnes si mnozí z nás bereme práci domů, resty, které nestihneme v práci, nebo dokonce z pracujeme. Co vám můžeme nabídnout my pro vybavení kanceláře když pro ní máte volnou místnost a co vám můžeme nabídnout v případě, kdy pracovní kout potřebujete, ale bojujete s nedostatkem místa? Nabídka je velmi originální a designy, které u nás najdete jsou od francouzského a německého výrobce.

 

Sestava nábytku do kanceláře Rox white     Rohový psací stůl Rox graphit

 

Kancelář jako samostatná místnost

Pracovna, která je sestavena ze stejných dílů, je velmi příjemná designově, ale také praktická. Vše se vším souvisí pro pohodlnou práci. Tuto možnost vám nabízíme.
Design kanceláře je jednotný, všechny díly kancelářského nábytku na sebe harmonicky navazují a včlenění do interiéru je pouze přínosem. Návrh řešení jako celá sestava, kterou pořídíte najednou, má bezesporu řadu výhod. Pořízením pracovny získáte jednotný design také samozřejmě za zvýhodněnou, dostupnější cenu.

 

                                  Sestava do kanceláře Start up

 

Na fotografiích představujeme dva příklady sestav. Kancelář Black je typická svým moderním designem, který využívá místnost na maximum. Řada regálů, velký pracovní stůl a pohodlná židle. Moderní design zde byl docílen zcela určitě také trendy černým odstínem. Obliba herních, počítačových stolů především u mužů a chlapců velmi stoupá a na našich stránkách najdete jejich široký výběr.

 

                                                         Oblíbená sestava Gaming pro muže i chlapce

 

Rohový psací stůl s policemi Vintage rustic od německého výrobce vám díky větším plochám zaručí vyšší komfort pro práci. V hlavní roli této sestavy je rohový psací stůl, který zajistí v podstatě veškeré vybavení kanceláře. A pokud vám přeci jen zbylo trochu místa, lze pořídit také praktickou komodu ve vintage designu.

 

     

 

Když máte místo "jen" na psací stůl

Většina z nás nedisponuje samostatnou místností pro vybavení kanceláře se vším všudy. Z domu pracujeme víc a víc a proto, je třeba vybrat takový psací stůl, aby plně pokryl vaše potřeby. Dnes je nabídka psacích stolů nejen velmi široká, ale psací stoly nabízejí velmi důmyslné designy.

 

Psací stůl Seven     Psací stůl Rox white

 

Příkladem mohou být psací stůl Seven a Rox white, které se vyznačují minimalistickým designem s možností maximálního využití. Vysoká kvalita stolu je opřena o certifikaci. Psací stůl je důkazem, že i minimalistický stůl může nabídnout velké úložné prostory.