Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dnešní moderní designy kuchyní

Dnes už asi jen málo kdo, má starou kuchyňskou linku, kterou měl každý. Dnešní design se od těch předešlých velmi liší a hlavně provedení a kvalitě. Rovněž interiér se dnes často propojuje s jídelnou a tak má dnešní podoba, zcela jinou tvář.

 

                                               

 

Trendy odstíny

Livia na první fotografii, patří k novinkám na našem portále. Co vás na první pohled určitě zaujme, je barva! Je moc dobře, že se na dnešním trhu neobjevují kuchyně, jen v bílém, nebo přírodním provedení, jak bylo tomu zvykem. Moderní doby si žádá moderní odstíny. Nabídka odstínů je v současnosti velmi pestrá a dnešní paleta barev nabízí opravdu vše. Zelený odstín v kombinaci s šedými korpusy a s šedou pracovní deskou u tohoto návrhu, vypadá opravdu originálně. Rovněž návrh zásuvek byl vytvořen dle ergonomie bydlení. V dnešní době bychom si už ani nedovolili nabídnout zásuvky bez samo-dovírajících pojezdů, které jsou také zakomponovány do designu. Materiálem je laminátová deska s povrchovou úpravou dýhy v zeleném odstínu, ale vybrat si můžete také bordó, tedy jeden z mnoha odstínů červené. Pokud máte rádi syté, pestré odstíny, pak kuchyňská linka Season red, v červeném provedení od francouzského výrobce splní vaše představy. Kombinace navíc s příjemným odstínem šedé dodává celému designu moderní, netradiční provedení. Rovněž i zde je materiálem laminátová deska a zásuvky na samo-dovírající systém. Na fotografiích návrhy kuchyňských linek kolekce Manchester.

 

    

 

Jídelní sety, netradiční jídelní stoly

Ano, unikátní, důmyslné designy umí a rozhodně od španělského výrobce dokáží překvapit. Psací stůl, odkládací stolek ke stěně, velký rozkládací stůl dostupný hned v několika rozměrech dle toho, jak velkou máte návštěvu. Španělský výrobce nás svojí důmyslností, temperamentem a originálními designy nikdy nepřestane překvapovat. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

Psací stůl Kiona     Rozložený psací stůl na jídelní stůl, Kiona

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech.

Prohlédněte si nabídku na našem portále a dopřejte své rodince opravdu příjemně strávené chvíle u jednoho stolu. V dnešní uspěchané době si musíme vážit každé chvilky strávené spolu s rodinou u dobrého chutného jídla.