Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dívčí pokoj v bílém

Dívčí dětské pokoje se od těch chlapeckých liší především barvou. Dívenky mají většinou rády jednoduchost, čistotu a proto se dětský nábytek pro ně, často vyrábí v barvě bílé. My jsme na našem portále nábytek pro dívenky, zařadili do kategorie dětské pokoje pro holku. V dnešním článku, Vám představíme čerstvou novinku dívčího dětského pokoje, z kolekce Amori od belgického výrobce. Ale nejen, představíme i další možná řešení od jiných výrobců, kteří disponují v nabídce elegantními dětskými pokoji pro malé i větší slečny.

Pro dospívající slečny dětský pokoj v bílé

Jak jsme se již zmínili, tak bílý odstín patří právě pro vybavení dívčího dětského pokoje k velmi oblíbeným. Dětský pokoj jako novinka na našem portále od belgického výrobce, působí až romanticky, ale zároveň patří k velmi praktickým. Dětský pokoj je námi daná sestava, která nabízí dětskou postel v ceně včetně roštu 90x200 cm, dětský noční stolek, dětský psací stůl, dětskou komodu šuplíkovou a dětskou šatní skříň dvoudveřovou. Jednotlivé díly z kolekce lze zakoupit i samostatně a je jen na Vás, jaký nábytek z této kolekce pro zařízení pokoje použijete.

 

    

 

Patrová postel pro dvě slečny?

Pokud máte doma dvě dívenky a velikost dětského pokoje Vám neumožňuje pořídit dvě klasické postele i tady je řešení v podobě dětské patrové postele. Dvě dívenky v pokoji mohou využít spodní šuplík pod postelí, jako úložný prostor, nebo zde získáte třetí místo na spaní! Ano! Nabídka dětských patrových postelí s možností spaní až pro tři děti patří k velmi vyhledávaným. Díky obchodnímu partnerovi společnosti nábytek Aldo, francouzskému výrobci, můžeme také v této nabídce patrových postelí nabídnout to nejlepší ze světa designu pro děti.

 

Patrová postel Tom pro tři holky     Patrová postel Matt pro dvě holky

 

Další segmenty nábytku potřebné do dívčího pokoje

Jak vidíte, tato kolekce nabízí různé možnosti k sestavení dětského pokoje. Vybrat si můžete i ze dvou druhů šatních skříní a to s dvěma, nebo s třemi křídly. Najdete zde i psací stůl, komodu, či noční stolek. Ale pokud máte opravdu velice malý interiér dětského pokoje a nic z naší nabídky by se Vám tam nevešlo, nevěšte hlavu! I zde výrobci nabízí řešení dětského pokoje dle zásad ergonomie bydlení v podobě multifunkční postele. Jedná se o multifunkční dětskou postel s psacím stolem na vysunutí, který můžete v případě potřeby vždy zpátky zasunout a prostor v pokoji tak využít na hraní.

  

                                                    Dětská postel Reverse

 

Jak jste se mohli přesvědčit na přiložených fotografiích, kolekce dívčích nábytků nabízí opravdu mnoho a mnoho řešení na zařízení krásného dívčího pokoje!