0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský televizní stolek s komodou Foot 401610

Výrobce: DME - F
Kód: DME0015-2015
2 238 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 125 cm
Hloubka: 34,5 cm
Hmotnost: 17 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: bílo-šedá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský nábytek to je dnes už i televizní stolek

Doba se mění a dnes je již běžným vybavením dětského pokoje i televize, nebo dvd přehrávač. A tak výrobci přicházejí s nabídkou kolekcí a sestav dětských pokojů, jejichž součástí je i díl nábytku jako je televizní stolek. Francouzský výrobce šel v kolekci Foot určené především klukům díky motivu fotbalu ještě dál a stolek spojil velmi prakticky s komodou. Vzniká tak ještě větší úložný prostor, ale také odkládací. Příjemné je i spojení odstínů bílé s šedou, který vytváří velmi elegantní designu skoro vhodný i pro dospělé třeba do obývacího pokoje. V kolekci Foot dětského nábytku pak najdete tradiční díly pro sestavení celého dětského pokoje.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a praktický design. Materiálem je laminát s tloušťkou desek 15 a 22 mm. Dodání stolku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.