0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský stolek s židlema z masivu Space - set

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0018-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětský nábytek: 2 židle, 1 stůl
Potah: 2 kusy
613 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 35 kg
Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Stůl: 50x47x50 cm
Dětská židle: 28x50x28 cm

Dětský nábytek z masivu pro nejmenší děti

Pro nejmenší děti, než se naučí vůbec sedět u velkého psacího stolu, je dobré jako mezistupeň pořídit rozměrově menší dětský nábytek. U menšího stolku a na menších židličkách se jim bude určitě lépe kreslit, nebo hrát. Dětský nábytek můžete pořídit s látkovými potahy či bez nich. Potahy jsou však vhodné pro větší pohodlí a mají snadnou údržbu. Dětský nábytek je omyvatelný. Nabídka dětského nábytku v kolekci Space je opravdu široká a díky dětským dekoracím můžete vybavit interiér velmi jednotně. Volit můžete také z různých témat, dle zájmů dítěte či vašich dětí. Kolekce Space je pro děti, které milují vesmít, kosmické lodě a vše s tímto tématem spojené.

 

V kolekci Space se nejedná jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.