0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský stoleček Ted-Lily

Výrobce: DME - F
Kód: FR0023
989 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 60 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá s kresbou
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský stoleček Ted-Lily

Dětský stoleček francouzského výrobce nabízí nejmenším dětem díky svým rozměrům pohodlí. Je jen jedním z mnoha dílů kolekce Ted-Lily, která je určená dětem od narození až do 5 - 6 let, v návaznosti na výšku dítěte a to, jak rychle roste. Když pořídíte svým dětem "miniatury", zmenšeniny nábytku, vše co budou dělat, bude pro ně pohodlnější. Nebraňte se typicky dětskému nábytku a nemyslete si, že je jen pro okrasu. Účel světí prostředky.

 

Stoleček v sestavě dětského nábytku

Kolekce Ted Lily nabízí další díly tak, že z nich sestavíte příjemný dětský pokoj a kompletně kolekci najdete u produktu dětský nábytek Ted Lily. Kromě stolku pak můžete i další díly pořídit samostatně a toto možnost je u našich zákazníků velmi vítána. Důvod je jednoduchý, nejčastější volbou je stoleček s dvěma křesílky.

Materiál lamino s dětskou kresbou je nenáročný na údržbu a odolný dětskému zacházení. Stoleček je opatřen také gumovými koncovkami jak pro bezpečnost dětí, tak jako ochrana podlahy proti poškrábání.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský nábytek Ted-Lily

Dětský nábytek Ted-Lily

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
5 745 Kč
Dětský nábytek-komoda Ted-Lily

Dětský nábytek-komoda Ted-Lily

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
2 030 Kč
Dětská lavice s opěrkou Ted-Lily

Dětská lavice s opěrkou Ted-Lily

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
1 641 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.