Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský stoleček Ted-Lily

Výrobce: DME - F
Kód: FR0023
Dětský stoleček na psaní, či kreslení od francouzského výrobce z kolekce určené pro nejmenší. Velmi hezký, ale i praktický design.
nedostupné
1 123 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá s kresbou
Výška (cm): 50 cm
Šířka (cm): 60 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský stoleček Ted-Lily

Dětský stoleček francouzského výrobce nabízí nejmenším dětem díky svým rozměrům pohodlí. Je jen jedním z mnoha dílů kolekce Ted-Lily, která je určená dětem od narození až do 5 - 6 let, v návaznosti na výšku dítěte a to, jak rychle roste. Když pořídíte svým dětem "miniatury", zmenšeniny nábytku, vše co budou dělat, bude pro ně pohodlnější. Nebraňte se typicky dětskému nábytku a nemyslete si, že je jen pro okrasu. Účel světí prostředky.

 

Stoleček v sestavě dětského nábytku

Kolekce Ted Lily nabízí další díly tak, že z nich sestavíte příjemný dětský pokoj a kompletně kolekci najdete u produktu dětský nábytek Ted Lily. Kromě stolku pak můžete i další díly pořídit samostatně a toto možnost je u našich zákazníků velmi vítána. Důvod je jednoduchý, nejčastější volbou je stoleček s dvěma křesílky.

Materiál lamino s dětskou kresbou je nenáročný na údržbu a odolný dětskému zacházení. Stoleček je opatřen také gumovými koncovkami jak pro bezpečnost dětí, tak jako ochrana podlahy proti poškrábání.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu