0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál z masivu Skater 36-2159-SK-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00202-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
740 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Zařídit dětský pokoj originálně opravdu lze, nabídka dánského výrobce

V nabídce dětských pokojů z masivu pro kluky najdete nejen celou řadu dětských dekorací, ale také netradiční, samostatné díly nábytku, jako je toto řešení regálu. Můžete regál pořídit také bez dekorační látky a budete mít vlastně otevřenou knihovnu, nebo můžete dokonce regál pořídit s dvířky a máte tak vlastně zavřenou šatní skříň s policemi. Pokud chcete vybavit celý dětský pokoj v jednotném designu, určitě doporučujeme další dekorace z kolekce Skater, které vše dokonale sladí. V kolekci najdete i velký výběr patrových postelí pro kluka a klasických dětských postelí, nechybí komody ani psací stoly. Interiéry dětských pokojů či jejich návrhy jsou opravdu velmi netradiční.


Nabídka dánského výrobce to je zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů vašich dětí. Dánský výrobce klade důraz na vysokou kvalitu, materiál pro výrobu regálu je dřevo borovicev kombinaci s mdf deskou v bílém vodou ředitelném nátěru. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.