Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský regál z masivu Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0061-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
646 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Regál z masivu do dětského pokoje pro kluka

V nabídce dánského výrobce dětského nábytku z masivu se nám líbí především velká flexibilita, s kterou dané produkty nabízí. Vybrat si však můžete nejen z nabídky nábytku a návrhů dětských pokojů, ale k dispozici jsou i velmi zajímavé dekorace. Pro tak tradiční díl nábytku, kterým regál bezesporu je, nabízí výrobce hned několik možností. Můžete pořídit regál bez látkové dekorace, která nahrazuje klasická dvířka, nebo naopak můžete regál pořídit s plnými dvířky. Je zde vlastně ještě jedna možnost, můžete nechat regál zcela otevřený, nemusíte pořizovat ani látku, ani dvířka.Dánský výrobce kromě flexibilního výběru klade velký důraz na kvalitu a také proto vám nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Materiálem pro výrobu je dřevo borovice v kombinaci i mdf deskou, bílý nátěr vodou ředitelný. Dodání regálu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Zařizujeme dětský pokoj z masivu pro kluka

Jak příjemně regál zapadá do interiéru klučičího pokoje zařízeného kolekcí Fairytale Knight představujeme na doplňujících fotografiích. Vybírat můžete z několika designů dětských postelí, od klasických dětských postelípatrové postele z masivu. Vše, včetně dětských dekorací spojuje jeden motiv a to rytířů a hradů. Dětský nábytek je vždy bílý a dětské dekorace světle modré v kombinaci s béžovou Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.