Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský regál z masivu Cowboy 36-2009-CW-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00160-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
646 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Originální řešení dětského pokoje pro kluka, regál s dekorační látkou

V nabídce dětských pokojů z masivu pro kluky najdete nejen celou řadu dětských dekorací, ale také netradiční, samostatné díly nábytku, jako je toto řešení regálu. Můžete regál pořídit také bez dekorační látky a budete mít vlastně otevřenou knihovnu, nebo můžete dokonce regál pořídit s dvířky a máte tak vlastně zavřenou šatní skříň s policemi. Pokud chcete vybavit celý dětský pokoj z masivu v jednotném designu, určitě doporučujeme další dekorace z kolekce Cowboy, které vše dokonale sladí. V kolekci najdete i velký výběr patrových postelí pro kluka a klasických dětských postelí, nechybí komody ani psací stoly. Interiéry dětských pokojů či jejich návrhy jsou opravdu velmi netradiční.


Nabídka dánského výrobce to je zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů vašich dětí. Dánský výrobce klade důraz na vysokou kvalitu, materiál pro výrobu regálu je dřevo borovice v kombinací s mdf deskou v bílém vodou ředitelném nátěru. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

Dětský nábytek z masivu je dobrou, zdravotně nezávadnou volbou

Dětský nábytek z masivu zažívá svůj návrat. Je to dáno také tím, že výrobci upustili od stylového, mohutného designu, přichází také s nabídkou i jiných odstínů, než je přírodní odstín dřeva. Vítanou změnou je samotný design, které je velmi moderní a především funkční.

 

Jak příjemně regál zapadá do interiéru klučičího pokoje zařízeného kolekcí Cowboy představujeme na doplňujících fotografiích. Sestavit lze interiér pro malé dítě, ale i pro školáky či studenty. Velmi se nám také líbí variabilita nábytku, každou vyvýšenou postel můžete v pozdějším věku dítěte demontovat a získat klasické nízké lůžko. Vše, včetně dětských dekorací spojuje jeden motiv kovbojů a westernu. Dětský nábytek z masivu je vždy bílý a dětské dekorace v různých odstínech.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.