0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál Rose

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0073-2016
10 309 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 176 cm
Šířka: 87 cm
Hloubka: 35 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský regál je rozhodně praktickým doplněním interiéru

V nabídce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let najdete celou řadu samostatných dílů pro vybavení interiéru vašich dětí. Dnes již tradičním doplněním dětského pokoje je i regál, který v kolekci Rose nabízí unikátní, velmi stylový design opravdu jako pro princezny. Regál je rozdělený na dvě části, otevřenou s policemi a zavřenou s jednou policí. Lze tak do otevřeného prostoru umístit oblíbené knížky, hračky či jiné dekorace a využít regál jako knihovnu. Dětský regál nejvíce ocení dítě školou povinné, ideálně když je regál hned vedle psacího stolu. V kolekci Rose najdete vše pro kompletní vybavení dětského pokoje malé i větší holky a nechybí ani bytové doplňky v podobě stolní lampy, stropního osvětlení, povlečení na postel a dokonce i stylového koberce. Nábytek je sice dražší, ale získáte opravdu to nejkvalitnější, co v současnosti trh nabízí.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.