0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál Crown

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0051-2016
8 510 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 170 cm
Šířka: 91 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: moření a bezbarvý lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-růžová
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětský regál z kolekce značkového nábytku Crown

Značkový nábytek to není jen vysoká kvalita s prodlouženou zárukou až na sedm let, ale také netradičně, velmi efektně řešený design. Pro dětský regál například v podobě členitě řešeného odkládacího prostoru, kdy police jsou různě rozmístěny v horní části. Dolní část regálu zase nabízí úložné prostory, které lze skrýt. Nabídka dílů dětského nábytku v kolekci Crown je velmi široká a vy můžete vybit interiér nejen dětského pokoje školačky, také studentského pokoje dospívající dívky. V nabídce je totiž postel na výběr hned ve dvou velikostech místa na spaní. Regál je výborným spojencem s psacím stolem, především pak pro studující dívky, které mají učiva přeci jen více.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský regál Laura

Dětský regál Laura

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
5 214 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.