Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský psací stůl z masivu Alex AXBU1319

Výrobce: VP
Kód: VP0034-2014
10 309 Kč
Dostupnost:
4-5 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 36 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: dle fotografie
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský psací stůl opravdu v trendy designu

Elegantní design nabízí kolekce Alex od belgického výrobce nejen psací stůl, ale samozřejmě i další díly pro možné sestavení dětského pokoje. Psací stůl kromě originálního designu nabízí vysokou kvalitu, která je dána spojením dvou odstínů masivního dřeva, konkrétně borovice. Designem se přikláníme k využití kolekce dětského a studentského nábytku Alex spíše pro vybavení dětského pokoje kluka. Ale dnes se fantazii meze nekladou a možná se vám bude design líbit i v dětském pokoji vaši holčičky.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a s tím souvisí také tloušťka materiálu až 3,5 cm. Je také příjemné, že hrany nejen postele, ale i ostatních dílů nejsou ostré. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Psací stůl pro školáky i studenty

Rozměry psacího stolu jsou dostačující i pro studenty, velikost pracovní plochy je 130x60 cm, výška psacího stolu doporučovaných 75 cm. Šuplíky s netradičně řešenými úchyty, dostatečně velký prostor pro volný pohyb také pod deskou stolu. V identickém designu lze pořídit v kolekci také praktický regál, který ve spojení se stolem zabezpečí vašemu dítěti vše potřebné pro studium.

 

V kolekce Alex najdete celou řadu řešení pro vybavení dětského pokoje. Nechybí ani přistýlka k posteli. Navíc vysoká kvalita spojená s opravdu velmi originálním, nebojme se použít označení elegantním designu, udělá radost nejednomu klukovi.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský regál z masivu a kovu Alex AXBI2219

Dětský regál z masivu a kovu Alex AXBI2219

Dostupnost:
4-5 týdnů
12 268 Kč
Dětská komoda z masivu Alex AXKO2319

Dětská komoda z masivu Alex AXKO2319

Dostupnost:
4-5 týdnů
9 676 Kč

Alternativní zboží

Psací stůl Hangun G36.150

Psací stůl Hangun G36.150

Dostupnost:
do 4 týdnů
7 200 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.