0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský psací stůl s nadstavcem Summer

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0022-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Psací stůl : 125x75x63
-15%
4 894 Kč
4 160 Kč
Splátková kalkulačka
Nadstavec: nad pc-125x40x25 cm
-15%
3 186 Kč
2 708 Kč
Splátková kalkulačka

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-modrá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Sestava designového dětského nábytku pro školáka

V kolekci značkového dětského nábytku Summer s prodlouženou zárukou až na sedm let najdete jak návrh sestavy uceleného dětského pokoje, tak nabídku samostatných dílů. A v žádném dětském pokoji školáka samozřejmě nesmí chybět psací stůl dostatečně velký pro učení. Psací stůl nabízí velký prostor pod pracovní plochou a tak je stůl velmi komfortní. Dodatečné úložné a odkládací prostory nejsou vyřešeny šuplíky po stranách stolu, které by prostor pod stolem zmenšily, ale nadstavcem na zavěšení. Psací stůl s nadstavcem dohromady tvoří sestavu, která je navržena dle zásad ergonomie bydlení. V nabídce dílů najdete vše pro vybavení kompletního dětského pokoje kluka.

 

Turecký výrobce věnuje enormní pozornost vysoké kvalitě, která je doložena certifikáty i prodlouženou sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.