0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský psací stůl pro školáka i studenta Solid

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0041-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Psací stůl : 123x89x65
Nadstavec: 120x74x30 cm
Křeslo: k pc s potahem
1 626 Kč

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-dub-žlutá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětský psací stůl s nadstavcem z kolekce Solid

Nabídka značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let je velmi široká. Vybírat můžete z několika provedení postelí a samozřejmě nechybí další neméně důležitý díl nábytku, kterým je psací stůl. Ten lze pořídit samostatně, nebo pokud pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici jen velmi malou místnost, doporučujeme také pořízení nadstavce. Ten může nabídnout až překvapivé množství úložného a odkládací prostoru navíc a přitom tento díl nábytku můžete zavěsit na stěnu. Dětský nábytek z kolekce Solid také díky tomu, že je značkový, nabízí velmi nadčasový, praktický design. V kolekci najdete vše pro vybavení dětského pokoje, ale i studentského pokoje, nechybí ani nabídka dekorací a bytových doplňků.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.