0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský psací stůl Foot 401607

Výrobce: DME - F
Kód: DME0014-2015
2 400 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 76,2 cm
Šířka: 113 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 24 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský psací stůl pro kluka

Proč pro kluka? Jelikož kolekce dětského nábytku Foot, kterou představuje francouzský výrobce, je s tematikou fotbalu. A ta rozhodně nejvíce osloví právě kluky. I přes dané téma, můžeme o dětském nábytku říci, že je ve velmi elegantním, střídmém designu. A to je dobře, jelikož i přes téma fotbalu může být k užitku nábytek i náctiletému dítěti. Psací stůl je svým designem v podstatě velmi jednoduchý, ale pokryje potřeby školáka. V každém dětském pokoji školáka by psací stůl a dětská židle měly být nedílnou součástí vybavení interiéru. psací stůl Foot splňuje veškeré potřeby dítěte školou povinné. je dodržena doporučená výška pracovní desky a to 76,2 cm, nechybí úložné prostory v podobě skříňky a šuplíku. Skříňka má k dispozici jednu polici.

 

Tip Aldo: stůl nabízí možnost i zrcadlového sestavení, skříňka nalevo

 

Francouzský výrobce představuje jednoduchý, ale kvalitní design. Materiálem je laminát s tloušťkou desek 15 a 22 mm. Dodání stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.