Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský psací stůl Finland

Výrobce: PRS
Kód: PRS0013-2020
  • výška stolu 75 cm, šíře 120 cm, hloubka 50 cm
  • materiál laminát s tloušťkou až 25 mm
  • kvalitní pojezdy, lehká manipulace s šuplíky
  • možnost pořízení dalších dílů v kolekci
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
4 625 Kč

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 30 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: bílá-světlý dub
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: klasický

Návod k montáži

Dětský psací stůl ve skandinávském designu

O psacím stole z kolekce Finland můžeme říci, že patří mezi klasiku, design, který v této podobě nabízejí výrobci již řadu let. Klasické, středně velké rozměry, úložný prostor v podobě tří šuplíků a pracovní deska ve výšce, která odpovídá potřebám školáků. Jako klasické můžeme označit také spojení odstínů bílé se světlým dubem. Psací stůl v minimalistickém designu, kde není nic zbytečně navíc ideálně pokryje a doplní potřeby rozměrově malého dětského pokoje. Kombinace odstínů je vhodná do dětského pokoje holky i kluka.

Autorem designu kolekce Finland je francouzský výrobce. V kolekci můžete vybírat ze široké nabídky samostatných dílů, oblíbená je z této kolekce dětská postel s úložným prostorem. Ale i další díly osloví, návrhy interiérů představujeme na ilustračních fotografiích. Francouzský výrobce pro výrobu použil laminátovou desku s tloušťkou až 25 mm, psací stůl je doplněn také minimalistickými, moderními úchyty. Dodání v dílech s nutností montáže, která je v případě psacího stolu velmi snadná.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu