0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Skater-XXL

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00197-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A4-1-209x114x104 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 028 Kč
Regál: s látkou-87x169x42
Knihovna: 36x129x30

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Dětský pokoj pro kluka podle jeho zájmů?

Pokud váš chlapec miluje skateboard, pak není lepší nápad než mu v tomto duchu přeci zařídit dětský pokoj. A tuto myšlenku na zcela nový způsob zařizování interiérů dětských pokojů dle zájmů dětí přináší na naše stránky dánský výrobce dětského nábytku z masivu a originálních dekorací. A to co především vytváří originální interiér jsou právě dětské dekorace za příjemnou cenu, kdy můžeme říci, že detail opravdu tvoří harmonický celek. A pokud má váš chlapec raději kosmonautiku, nebo letadla, v nabídce dětských pokojů z masivu pro kluky najdete návrhy i s těmito tématy. A nechybí ani nabídka témat pro slečny, malé i ty větší.

 

Dánský výrobce sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

K zařizování dětského pokoje musíme přistupovat individuálně

Každý dospělý jedinec je jiný, každé dítě je jiné. Některé děti potřebuji pohybu méně, jiné více. Pokud je váš chlapec živější můžete mu z široké nabídky postelí z masivu pro kluky vybrat třeba tu s klouzačkou. Nebo s látkovou věží. Máte dva kluky? Pak je zde nabídka patrových postelí, nebo postelí s přistýlkou. To vše z masivu a s dekoracemi pro kluky, co mají rádi skateboard.

 

V návrhu pokoje, který nabízíme nyní jsme zvolili vyvýšenou postel a pod ní jsme umístili další matraci jen tak na podlahu. Ideální pro občasné přespání třeba kamaráda, ale i komfortní prostor na hraní. Matrace se snímatelným potahem šedé či černé barvy samozřejmě k dispozici v nabídce dílů. Za zmínku stojí sestava dětského nábytku čítající stolek, dvě židle a lavici s úložným prostorem. Samozřejmě pokud je chlapec větší můžete pořídit klasický psací stůl pro školáka. Velmi se nám líbí také možnost demontáže vyvýšené postele na klasické lůžko, postel pro studenta. nabídka dánského výrobce je velmi variabilním řešením, každý z vás může být individuální, originální.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj z masivu pro dvě děti Space

Dětský pokoj z masivu pro dvě děti Space

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 16 432 Kč
Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 135 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.